فرم جستجو

معاونت‌های جامعه‌الزهرا(س) برنامه‌های جدیدی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دارند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تشریح برنامه‌های سال تحصیلی جدید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشتند: تشکیل ده‌ها گروه پژوهشی و تربیت پژوهشگر، مدرس و مشاور از جمله برنامه‌های سال تحصیلی جدید است.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جلسه پایان سال تحصیلی، با هدف تشریح برنامه‌های معاونت‌های آموزشی و تربیتی، معاونت فرهنگی و تبلیغی و بخش مشاوره جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  روز چهارشنبه – ۳ خرداد –  با حضور معاونان، مسئولان، اساتید و طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

 

بررسی فعالیت‌های گذشته و برنامه‌ریزی برای آینده از دستورات اسلامی است

حجت الاسلام و المسلمین دکتر «سید محمود مدنی» در این جلسه با بیان اینکه بررسی فعالیت‌های گذشته و برنامه‌ریزی برای آینده از دستورات اسلامی است، اظهار داشتند: اگر این روال را در زندگی و برنامه‌های کشوری خود انجام ندهیم، نشان از غفلت ما دارد و بدترین اهانت‌ها در قرآن به غافلین شده است.

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) خاطر نشان کردند: ما نمی‌توانیم در زندگی جمعی و شخصی خود غفلت کنیم و باید سوابق خود را بررسی کنیم که به کجا آمده‌ایم و به کدام سو خواهیم رفت.

ایشان با اشاره به نزدیکی حلول ماه مبارک رمضان افزودند: در بیانات امام رضا(علیه‌السلام) به اباصلت هروی آمده که به او سفارش می کنند که استغفار، دعا، تلاوت قرآن، توبه، بازگرداندن امانت، برطرف کردن کینه مسلمان از قلب و خواندن دعای انتهای ماه شعبان را جزء برنامه‌های روزهای آخر ماه شعبان به ویژه جمعه آخر ماه قرار دهد، زیرا که به واسطه اعمال نیک، خدا عده‌ای را در ماه شعبان آزاد می‌کند.

 

معاونت‌های آموزشی تربیتی و پژوهش برنامه‌های جدیدی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خواهند داشت

حجت الاسلام و المسلمین مدنی در ادامه با بیان اینکه در این جلسه برنامه سال تحصیلی جدید توسط معاونین بخش‌های مختلف جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تشریح خواهد شد، خاطر نشان کردند: در سال جدید با عنایت حضرت زهرا(سلام‌الله علیها)، معاونت‌های بسیار مهم آموزش و پژوهش دارای برنامه‌های جدیدی خواهند بود و طلاب باید در برنامه‌های این معاونت‌ها شرکت کنند.

ایشان، تشکیل ده‌ها گروه پژوهشی در بخش‌های مختلف با استفاده از اساتید جهت تربیت پژوهشگر و اتمام طرح‌های نیمه‌تمام گذشته و انجام ده‌ها پروژه مهم پژوهشی که همه‌ی بخش‌ها را درگیر خواهد کرد، را از جمله برنامه‌های آینده برشمردند.

 

تربیت مبلغ و مشاور تربیتی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کردند: در معاونت تبلیغ برنامه‌هایی برای تربیت مبلغ و در بخش مشاوره برنامه‌ریزی‌هایی جهت تربیت مشاوره برای سال تحصیلی جدید خواهیم داشت.

ایشان در پایان اظهار داشتند: از تمامی فارغ‌التحصیلان و یا افراد مشغول به تحصیل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و تمام کسانی که علاقه‌مند به حرکت در این مسیر علمی هستند، تقاضا داریم که به این مجموعه بپیوندند.

 

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

بیانیه انتخاباتی مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها)
مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع،...
تجلیل از ایثارگران جامعه الزهرا(س)
به مناسبت هفته بسیج از ایثارگران جامعه الزهرا(س) تجلیل می شود.
اعزام ۳۵۰ بانوی مبلغ به کشورهای مختلف در ماه مبارک رمضان
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان این که بانوان مبلغ آماده جهاد...
نشست خبری مدیر جامعه الزهرا (س) برگزار می شود
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(س) از برگزاری نشست خبری مدیر این...