فرم جستجو

تا کنون هفت هزار بانوی طلبه غیرایرانی در جامعه‌الزهرا(س) تحصیل کردند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تشریح فعالیت‌های بین المللی این مرکز بیان داشتند: تاکنون هفت هزار طلبه از ۹۰ کشور دنیا در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، نشست خبری مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  حجت الاسلام و المسلمین دکتر «محمود مدنی» روز گذشته – ۲ خرداد - در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  برگزار شد.

 

بیش از هزار بانوی طلبه غیرایرانی در جامعه‌الزهرا(س)  مشغول به تحصیل هستند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  در این نشست با اشاره به گستردگی دامنه فعالیت‌های جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  بیان داشتند: این مرکز در بخش بین‌المللی و داخلی فعال است و این گستردگی کار در کشورها و قومیت‌های مختلف موجود در کشورمان امری افتخارآمیز است و امیدواریم بتوانیم این چتر گسترده را گسترش دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی تصریح کردند: هزار و ۱۴۱ بانوی طلبه غیرایرانی از ۹۰ کشور دنیا در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  مشغول به تحصیل هستند و تاکنون هفت هزار طلبه غیرایرانی در این مرکز تحصیل کرده‌اند.

ایشان با تاکید بر تلاش تبلیغی فارغ التحصیلان بین‌الملل در کشورهای خود، افزودند: ما حاضریم حلقه واسطه افرادی شویم که در کشورهای خود می‌خواهند تبلیغ اسلام را انجام دهند.

 

برگزاری همایش دانش آموختگان بین الملل با حضور دانش آموختگانی از ۲۳ کشور دنیا

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در بخش دیگر سخنان خود به همایش دانش‌آموختگان بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  اشاره و خاطر نشان کردند: در این همایش، دانش‌آموختگان بین‌الملل از ۲۳ کشور دنیا حضور داشتند که ۲۲ نفر آنها در خارج کشور مؤسس و صاحب حوزه علمیه یا مؤسسه آموزشی بودند و این اقدام را بدون دریافت حتی یک دلار کمک هزینه از جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  انجام داده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی اظهار داشتند: ۱۲ نفر از فارغ‌التحصیلان بین‌الملل شرکت‌کننده در این همایش، صاحبان تألیف و ترجمه و ۳۶ نفر مدرس و مبلغ بودند؛ برخی از این مبلغان هم در کانال‌های مختلف تلویزیونی حضور تبلیغی داشته و دارند.

ایشان در پایان با بیان اینکه مجموعه‌ی ارزشمندی در دنیا از فارغ التحصیلان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) مشغول به فعالیت هستند، گفتند: در این همایش ۱۵ روزه، دروس مختلف بازآموزی شد که بسیار ارزشمند بود، همچنین دیدار با مراجع عظام تقلید و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) از برنامه‌های مهم این همایش بود که در نهایت با موفقیت بالایی در جهت ارائه مطالب علمی از سوی ما و ارائه تجربیات از طرف آنها به اتمام رسید.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اعزام ۳۵۰ بانوی مبلغ به کشورهای مختلف در ماه مبارک رمضان
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان این که بانوان مبلغ آماده جهاد...
فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی جامعه‌الزهرا(س) تشریح شد
مدیر جامعه الزهرا(س) فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی این موسسه علمی را تشریح...
فرصت‌شناسی حضرت زهرا(س) در شب‌های قدر
حجت الاسلام و المسلمین مدنی اظهار داشتند: پنهان بودن شب قدر برای استفاده از...
مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) خبر داد: درخشش فارغ‌التحصیلان جامعه‌الزهرا(س) در تبلیغ دین
مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) تصریح کردند: تاکنون هفت هزار بانوی طلبه غیرایرانی از ۹۲...