فرم جستجو

اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» در مسجد مقدس جمکران برگزار شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌‌علیها) از برگزاری اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی در ساختمان پلاک ۳۱۳ مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا  حاجی زاده» روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: اختتامیه جلسه نشست‌های هفتگی «رسم پروانگی» در ترم جاری، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای «الهی فر»، ذکر توسل  به حضرت ولیّ عصر«عجّل الله تعالی فرجه الشریف) و تقدیر و تشکر از طلاب فعال و شرکت‌کننده در این برنامه برگزار شد.

وی اظهار داشت: ارائه گزارش و جمع‌بندی دوسالانه و همچنین ارائه کلی برنامه‌های ترم آتی از دیگر موضوعاتی بود که در این مراسم برای شرکت کنندگان تبیین شد.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» مدت دو سال است که به صورت هفتگی ویژه طلاب خوابگاهی ایرانی و بین‌الملل و با  حضور اساتید اخلاق و تربیت  در خوابگاه حضرت خدیجه(سلام‌الله‌علیها) و در فضایی دوستانه برگزار می شود که در این مدت با استقبال طلاب خوابگاهی روبرو بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده با بیان این که اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» ترم جاری در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، بیان داشت: در این طرح سعی بر این بوده است که طلاب از سال اول ورود به حوزه تا زمان فارغ‌التحصیلی با معارف اعتقادی، اخلاقی و تربیتی به صورت بنیادی و زیربنایی  به آشنا یی کامل و جامعی دست پیدا کنند.

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

دهمین برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی برگزار شد
معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دهمین و آخرین...
دوره تابستانه(آنلاین) ویژه طلاب خوابگاهی برگزار می‌شود
مدیر مدرسه علمیه تمام وقت جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دوره...
امکان معادل‌سازی دروس دانشگاه در جامعه‌الزهرا(س) مهیا شد
پذیرفته‌شدگان جامعه‌الزهرا(س) که فارغ‌التحصیل یکی از رشته‌های مرتبط با علوم...
ششمین مرحله غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» برگزار می‌شود
معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از آغاز ششمین مرحله دوره...

دیدگاه‌های اخیر