فرم جستجو

آیین دانش‌آموختگی جمعی از طلاب جامعه الزهرا(س) برگزار شد

همزمان با میلاد حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آئین دانش آموختگی طلاب دوره عمومی تمام وقت، نیمه وقت، بین الملل و غیر حضوری در نیمسال دوم ۹۶-۹۵ جامعه الزهرا(سلام الله علیها) صبح امروز – ۲۱ اردیبهشت - در این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، در آستانه میلاد با سعادت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آئین دانش آموختگی طلاب دوره عمومی تمام وقت، نیمه وقت، بین الملل و غیر حضوری در نیمسال دوم ۹۶-۹۵ جامعه الزهرا(سلام الله علیها) صبح امروز – ۲۱ اردیبهشت - در این موسسه برگزار شد.

مدیر مدرسه نیمه وقت یک در گفتگو با واحد خبر، بیان داشت: این مراسم به مناسبت فارغ التحصیلی ۳۰ نفر از طلاب غیر ایرانی، ۴۷ نفر تمام وقت، ۶۲ نفر نیمه وقت و ۸۳ نفر از طلاب غیر حضوری و با حضور حجت الاسلام «سید محمود مدنی» مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، حجت الاسلام «علیرضا حاجی زاده» معاونت آموزشی و اساتید و برخی مسئولان این موسسه برگزار شد.

«طاهره رهبرپور» در ارتباط با اهداف برگزاری این مراسم اظهار داشت: این برنامه با هدف بزرگداشت و تجلیل از تمامی طلاب فارغ التحصیل، قدردانی از فارغ التحصیلان ممتاز و برتر، تبیین وظایف پیش رو، معرفی واحد فارغ التحصیلان و تجدید خاطرات دوره تحصیل برگزار شد.

وی افزود: سخنرانی حجت الاسلام مدنی مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، سرکار خانم شیرازی و همچنین مولودی خوانی سرکار خانم افضلی از جمله برنامه های این مراسم بود.

مدیر مدرسه نیمه وقت یک خاطر نشان کرد: در ادامه این مراسم سه نفر از فارغ التحصیلان موفق جامعه الزهرا(سلام الله علیها) خانم «رایموندا» از کشور آلبانی، «فهیمه محمودی سالار» و «نیلوفر سیدعزیزی» تجربیات تحصیلی و تبلیغی خود را بیان کردند.

رهبرپور اجرای سرود «منتظران موعود» توسط دانش آموزان دبیرستان هدی را از دیگر برنامه های این مراسم عنوان کرد و قرائت دل نوشته در رابطه با روزهای تحصیل در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از سوی تعدادی از فارغ التحصیلان این مرکز را از دیگر برنامه های آئین فارغ التحصیلی طلاب دوره عمومی نیمسال دوم ۹۶-۹۵ برشمرد.

وی در پایان گفت: در انتهای این مراسم، پس از تجلیل از طلاب نخبه فارغ التحصیل، دانش آموختگان به صورت جمعی میثاق نامه فارغ التحصیلی را قرائت نمودند.

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اعلام اسامی برندگان مسابقات فرهنگی تربیتی مدرسه نیمه‌وقت صبح جامعه‌الزهرا(س)
مدیر مدرسه علمیه نیمه‌وقت صبح جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی...
دهمین مرحله دوره غیرحضوری حدیث‌خوانی اصول کافی برگزار می‌شود
مدیرکل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(س) از آغاز مرحله دهم دوره مطالعاتی غیرحضوری...
بیش از ۹۰۰ طلبه جامعه‌الزهرا(س) در حال تدوین پایان‌نامه و رساله علمی هستند
بیش از ۹۰۰ طلبه جامعه‌الزهرا(س) در حال تدوین پایان‌نامه و رساله علمی هستند
دوره تابستانه(آنلاین) ویژه طلاب خوابگاهی برگزار می‌شود
مدیر مدرسه علمیه تمام وقت جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دوره...