فرم جستجو

دیدار مدیر و جمعی از دانش‌آموختگان بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) با مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)

حجت‌الاسلام و المسلمین مدنی، به همراه جمعی از دانش‌آموختگان بین‌الملل جامعه الزهرا(س) با رهبری معظم انقلاب دیدار کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مدنی، مدیر جامعه‌الزهرا(س) به همراه جمعی از دانش‌آموختگان بین‌الملل این موسسه با مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، این دیدار در هفته بزرگداشت مقام معلم و به همراه هزاران نفر از معلمان، فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه‌ فرهنگیان، صبح یکشنبه –شانزدهم اردیبهشت- انجام شد.

مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در ابتدای این دیدار با اشاره به ماه شعبان و لزوم استفاده از فرصت نیمه‌ی شعبان برای مناجات و تقرب به خداوند، گفتند: ماه شعبان، ماه دعا و توسل و مقدمه‌ی ماه مبارک رمضان است و در ادعیه‌ی وارده‌ی آن، راه‌های سعادت و هدایت روشن شده است.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه با گرامیداشت یاد شهید آیت‌الله مطهری، آن معلم شهید را آموزگاری واقعی در گفتار، رفتار و سبک زندگی خواندند و افزودند: دشمنان بشر و کشور و اسلام، او را از ما گرفتند اما کتاب‌های آن بزرگوار پرورش‌دهنده‌ی ذهن و هدایت‌کننده به‌سوی معارف اسلامی است و باید از این آثار ارزشمند حداکثر استفاده را کرد.

ایشان سپس با اشاره به نقش برجسته‌ی معلم در ترویج اخلاق و خصلت‌های خوب، وظیفه‌ی آموزش و پرورش را تربیت نسلی با ایمان، وفادار، مسئولیت‌پذیر، دارای اعتماد به نفس، دارای ابتکار، راستگو، شجاع، با حیا، اهل فکر و اندیشه، عاشق کشور و نظام و مردم، و دوستدار مصالح کشور دانستند.

مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همچنین به موضوع پذیرش سند ۲۰۳۰ سازمان ملل و یونسکو اشاره کردند و با انتقاد شدید از این موضوع گفتند: به چه مناسبت یک مجموعه‌ی به‌اصطلاح بین‌المللی که تحت نفوذ قدرت‌های بزرگ نیز قرار دارد، به خود حق می‌دهد که برای ملت‌هایی با تاریخ و فرهنگ و تمدن گوناگون، تکلیف معین کند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه، انتخابات در نظام جمهوری اسلامی را یک موضوع حیاتی و بسیار با ارزش دانستند و خاطرنشان کردند: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی، برآمده از اسلام است و این‌گونه نیست که «جمهوری» به «اسلام» الصاق شده باشد و اگر انتخابات نبود، امروز اثری از جمهوری اسلامی ایران باقی نمی‌ماند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، حضور عظیم مردم در عرصه‌های مختلف به‌ویژه انتخابات را مصونیت‌بخش کشور و حافظ منافع ملت و موجب ابهت نظام در چشم دشمنان دانستند و تأکید کردند: اگر می‌خواهیم اُبهت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی حفظ شود و مصونیت آن باقی بماند، باید همه در انتخابات شرکت کنند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

به همت کانون مهدویت جامعه‌الزهرا(س)؛ سلسله‌نشست «خانواده مهدوی تمدن‌ساز» برگزار می‌شود
دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) از برگزاری سلسله‌نشست «...
اعلام تعطیلی جامعه الزهرا(س) در روز ۲۷ آبان ماه
همه بخش های جامعه الزهرا(س) روز شنبه ۲۷ آبان ماه تعطیل است.
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و امتحان بندگی است
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و...