فرم جستجو

تلفیق مأموریت فرهنگی و تبلیغی و همچنین مأموریت آموزشی و تربیتی در جامعه الزهرا(س)

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از تلفیق مأموریت فرهنگی و تبلیغی و همچنین مأموریت آموزشی و تربیتی در این موسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام والمسلمین«محمد کیانی»، مدیر کل روابط عمومی و بین الملل از تلفیق مأموریت فرهنگی و تبلیغی و همچنین مأموریت آموزشی و تربیتی در جامعه الزهرا(س) خبر داد.

وی با تاکید بر اهمیت مسائل تربیتی در کنار آموزش بیان داشت: تجمیع مأموریت آموزشی و تربیتی در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) ، منجر به اولویت‌دهی به برنامه‌های تربیتی خواهد شد.

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها) خاطر نشان کرد: جامعه الزهرا(سلام الله علیها) موسسه‌ای آموزشی پژوهشی و در عین حال فرهنگی تربیتی است و اگر مسئله تربیت در این موسسه بیش از مسئله آموزش اهمیت نداشته باشد، اهمیت کمتری ندارد.

وی افزود: حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی» مدیر جدید جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از ابتدای تصدی ریاست این موسسه، نگاه ویژه‌ای به مسائل تربیتی نسبت به سایر امور در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) داشته‌اند.

کیانی با تاکید بر اهمیت جایگاه مسائل تربیتی اظهار داشت: تعریف موضوع تربیت و آموزش در دو معاونت مجزا، طبیعتا منجر خواهد شد بحث آموزش در راس قرار گیرد و بروز مشکلاتی در ارتباط با مسائل تربیتی و آموزشی را در پی خواهد داشت.

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها) تصریح کرد: طبق پیشنهاد حجت الاسلام و المسلمین مدنی، به حسب تجربیات کسب شده در دنیا مبنی بر کنار هم قرار گرفتن مسائل آموزشی و تربیتی، طرح تلفیق این دو مأموریت ارائه شد تا معاون مربوط در تمامی مسائل آموزشی، دیدگاه تربیتی نیز داشته باشد.

وی در ادامه تلفیق ماموریت دو بخش فرهنگی و تبلیغی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را نیز تشریح کرد و گفت: جامعه الزهرا(سلام الله علیها) دارای دو بخش مجزا با عنوان «معاونت فرهنگی» و «اداره کل تبلیغ» بود که در بسیاری از مسائل کاری و وظایف دچار هم پوشانی بودند و تجربه تلفیق ماموریتی این دو بخش در سایر نهادهای حوزوی، سالها تجربه شده بود بنابراین با پیشنهاد مدیر محترم جامعه و تصویب هیئت امنای جامعه الزهرا(سلام الله علیها)  مأموریت فرهنگی و تبلیغی تلفیق و از این پس تمامی امور فرهنگی تبلیغی زیر مجموعه یک فرد، مدیریت خواهد شد.

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها) سپس به تودیع و معارفه‌های جدید در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به تغییرات مأموریتی، سرکار خانم «زهره عزیزی» مدیر کل تبلیغ و سرکار خانم «معصومه ظهیری» معاونت تربیتی فرهنگی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از سمت‌های خود استعفا دادند و حجت الاسلام و المسلمین «محمدرضا برادران» به سمت سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) منصوب شد.

وی همچنین عنوان کرد: اداره کل تربیتی نیز از لحاظ ماموریتی زیر مجموعه معاونت آموزش قرار گرفت و حجت الاسلام والمسلمین«علیرضا حاجی زاده» که تا کنون مسئولیت معاونت آموزشی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را برعهده داشت، از این پس مسئولیت تربیتی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را نیز  عهده‌دار خواهد بود.

ایشان در پایان با اشاره به خدمات ارزشمند سرکار خانم ظهیری و سرکار خانم عزیزی در دوران تصدی مسئولیت معاونت تربیتی فرهنگی و اداره کل تبلیغ و ارتباطات، گفت: درجلسه شورای جامعه با حضور مدیر محترم جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از زحمات خالصانه ایشان قدردانی شد.

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

به همت کانون مهدویت جامعه‌الزهرا(س)؛ سلسله‌نشست «خانواده مهدوی تمدن‌ساز» برگزار می‌شود
دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) از برگزاری سلسله‌نشست «...
حضور پررنگ طلاب جامعه الزهرا (س) در جشنواره شعر اشراق
حضور پررنگ طلاب جامعه الزهرا (س) در جشنواره شعر اشراق/ رویش شعر بانوان طلبه
استاد حوزه ویژگی های شیعیان مورد محبت اهل بیت(ع) را تببین کرد
حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین طباطبایی با اشاره به حدیثی از امام صادق(علیهم‌السلام)،...
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم