فرم جستجو

مجموعه کلیپ‌های «سیر آفاقی» تولید شد

بخش معارف اداره پاسخ به سوالات جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، جهت ترویج معارف اسلامی، مجموعه کلیپ‌های علمی- عقیدتی «سیر آفاقی» را در بخش نگارخانه سایت این اداره قرار داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «زهره عزیزی» روز پنج شنبه -۲۶ اسفند- با بیان اینکه هنر و رسانه‌های تصویری، نقش مؤثری در تعمیق معارف و ترویج فرهنگ اسلامی دارد؛ از تولید کلیپ‌های علمی-عقیدتی «سیر آفاقی» در سایت اداره پاسخ به سوالات خبر داد.

مدیر کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) افزود: امروز رسانه‌های غربی، سیل عظیمی از اطلاعات و تحلیل را در قالب فیلم و کلیپ ارائه می‌کنند که سکوت و بی‌تفاوتی در قبال آن‌ها، به معنای قرار دادن افکار و روحیات نسل جوان در اختیار دشمن است.

وی تصریح کرد: در راستای پاسخ گویی به این نیاز و توجه به این ضرورت، بخش معارف اداره پاسخ به سؤالات به تهیه مجموعه‌ای از کلیپ‌های علمی- عقیدتی، با نام «سیر آفاقی» اقدام کرده است که موضوع آن بررسی و تحلیل مسائل علمی با کمک تفاسیر قرآنی معتبر است.

عزیزی افزود: این مجموعه، در حال حاضر شش کلیپ با عناوین «ما کجای جهان هستیم؟»، «کوچکی زمین»،  «خورشید در میدان مقایسه»، «عظمت بهت آور»، «دنیای نادیدنی‌ها» و «جهان هوشمند»، در معرض دیدگان حقیقت‌جوی مخاطبان قرار گرفته و ساخت قسمت‌های دیگر در دست اقدام است.

مدیر کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) عنوان کرد: نکته قابل توجه در این کلیپ‌ها این است که در آنها به موضوع اعجاز علمی قرآن پرداخته نشده و هدف از آن، تبیین سیر آفاقی است؛ به عبارت دیگر  در این مجموعه کوشیده ایم تا با کمک کلیپ‌هایی که از سوی مراکز علمی معتبر تهیه شده، بینندگان را به مشاهده صفات جمال و کمال حق تعالی در طبیعت، یعنی سیر آفاقی فرا خوانیم.

عزیزی در پایان یادآور شد: دیدگاه‌های مخاطبان می‌تواند در ارتقای علمی و کیفی این مجموعه موثر باشد؛ بنابراین ما منتظر دریافت پیشنهادهای ارزشمند مخاطبان هستیم.

 

برای ورود به صفحه نگارخانه اداره پاسخ به سوالات این پیوند را فعال کنید

 

 
 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

دومین اردوی آموزشی دوره "تربیت مربی کودک و نوجوان" برگزار شد.
مدیرکل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از برگزاری دومین...
هشتاد بانوی مبلغ در طرح «میثاق با ولایت» به مدارس اعزام می شوند
مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعة الزهرا(سلام الله علیها) از اجرای طرح «...
اسامی برگزیدگان مسابقه حدیثی صحیفه سجادیه اعلام شد
مدیراداره کل تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام اسامی برگزیدگان...
به همت اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(س)؛ ششمین دوره تربیت استاد پاسخگو آغاز بکار کرد
مدیر اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از آغاز بکار ششمین...