فرم جستجو

بانک اطلاعاتی مبلغان، مسیر برنامه ریزی صحیح را هموار ساخته است

مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) یکی از فواید تشکیل بانک اطلاعات مبلغین را رسیدن به اطلاعات صحیح و واقعی از کار مبلغین دانست و عنوان کرد: مدون سازی دوره های برگزار شده برای مبلغین جهت ارائه هدفمند دروس جدید و یا دعوت از مبلغان کارآمد برای تدریس در کارگاه های تبلیغی است

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «زهره عزیزی» در گردهمایی بزرگ مبلغین و دانش آموختگان جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با عنوان «فرزندان معنوی کوثر» ضمن ارائه گزارشی در ارتباط با معرفی این اداره کل بیان داشت: در گذشته معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) دارای سه واحد اعزام مبلغ، فارغ التحصیلان و پاسخ به سوالات بود که هم اکنون هر سه با تشکیلات مستقل به صورت اداری و سازمانی درآمده اند.

وی با اشاره به اینکه بانک اطلاعات مبلغین؛ نشان دهنده گوشه ای از زحمات مبلغان این مرکز است، افزود: این بانک اطلاعاتی با وجود مشکلات فراوان راه اندازی شد و از تمامی مبلغین درخواست شد، گزارش کار تبلیغی شان که حاصل تلاش های تبلیغی آنان است به این بانک ارائه کنند.

عزیزی تصریح کرد: یکی از فواید تشکیل بانک اطلاعات مبلغین، دستیابی به اطلاعات صحیح و واقعی از کار مبلغین و تنظیم دوره های دانش افزایی و مهارت افزایی بر آن اساس برای مبلغین است؛ وی در ادامه، ارائه دروس جدید و دعوت از مبلغان کارآمد برای تدریس در کارگاه های تبلیغی را از جمله دیگر فواید این کار برشمرد.

مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با تاکید بر پرهیز این اداره کل از برگزاری همایش های نمایشی، اظهار داشت: همایش هایی همچون «سبک زندگی دانش آموختگان سراسر کشور» به صورت کاملا کاربردی برگزار شد و حتی تهیه بسته های فرهنگی این همایش با صرف دقت و توجه خاص همراه بود.

وی در ادامه گفت: هم اکنون زمینه های خوبی برای همایش دانش آموختگان بین المللی فراهم است و این اداره کل تمام تلاش خود را برای متفاوت و مفید بودن این همایش ها خواهد داشت.

خانم عزیزی ضمن برشمردن اقدامات و فعالیت های اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) خاطر نشان کرد: کارگاه ها و نشست های مختلفی در قم و اصفهان برگزار شده و تعدادی کارگاه نیز برای برگزاری در دیگر شهرها برنامه ریزی شده است.

وی در پایان اظهار داشت: توجه ویژه به برگزاری دوره های تکمیلی برای دانش آموختگان با هدف هموارسازی زمینه های رشد آنان در مسیرهای مورد علاقه و متناسب با توانشان از دیگر اقدامات اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(س) است.

 

 

 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اسامی برگزیدگان مسابقه حدیثی صحیفه سجادیه اعلام شد
مدیراداره کل تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام اسامی برگزیدگان...
دومین اردوی آموزشی دوره "تربیت مربی کودک و نوجوان" برگزار شد.
مدیرکل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از برگزاری دومین...
هشتاد بانوی مبلغ در طرح «میثاق با ولایت» به مدارس اعزام می شوند
مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعة الزهرا(سلام الله علیها) از اجرای طرح «...
به همت اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(س)؛ ششمین دوره تربیت استاد پاسخگو آغاز بکار کرد
مدیر اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از آغاز بکار ششمین...