فرم جستجو

جمعی از خواهران مبلغ جامعه الزهرا(س) به روستاهای قم اعزام می شوند

مدیر اداره کل تبلیغ و ارتباطات گفت: جمعی از خواهران مبلغ جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در ایام محرم به روستاهای اطراف استان قم اعزام می شوند.

مدیر اداره کل تبلیغ و ارتباطات گفت: جمعی از خواهران مبلغ جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در ایام محرم به روستاهای اطراف استان قم اعزام می شوند.
به گزارش دفتر روابط عمومی و بین الملل، «زهره عزیزی» روز یکشنبه در نشستی با این مبلغان در آمفی تئاتر شهید بهشتی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) بیان کرد: با توجه به فرارسیدن ایام شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(علیه السلام) و رسالت زینب وار خواهران مبلغ در گسترش فرهنگ حسینی و نیاز این مناطق به حضور مبلغان، این خواهران به روستای اطراف قم اعزام می شود.
"زهره عزیزی" تصریح کرد: با اعلام قبلی اداره کل تبلیغ و ارتباطات مبنی بر اعلام آمادگی خواهران مبلغ جهت تبلیغ در روستاها، تعدادی ثبت نام کردند که که زمینه حضور بیش از شصت نفر آنان توسط جامعةالزهرا(سلام الله علیها)  با همکاری فرمانداری و بخشداری های استان، در ایام دهه اول محرم در روستاها فراهم شده است.
مشاور فرماندار قم در امور بانوان نیز در این نشست، هدف از این اعزام  را آگاهی بخشی و ارتقا دانش مخاطبان دانست و افزود: مبلغان با حضور در این روستاها، ضمن ارائه محتوای علمی و آموزه های ناب از معارف حسینی، محور بحث هایشان در زمینه خانواده و تربیت فرزند باشد.
"زینب عبداللهی"  مباحث پیشنهادی را در زمینه تربیت فرزند، الگوی مناسب مصرف، اصول همسرداری، زن در نقش مدیرخانه ، نقش زن خانه دار در تربیت فرزند، نگرشی نو بر عفاف و حجاب، فاطمه زهرا(س) الگوی زن خانه دار و آسیب شناسی خانواده در فضای مجازی عنوان کرد.

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

دومین اردوی آموزشی دوره "تربیت مربی کودک و نوجوان" برگزار شد.
مدیرکل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از برگزاری دومین...
زینب(سلام الله علیها)؛ آینه‌ی تمام نمای مادر
مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با بیان اینکه...
اسامی برگزیدگان مسابقه حدیثی صحیفه سجادیه اعلام شد
مدیراداره کل تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام اسامی برگزیدگان...
به همت اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(س)؛ ششمین دوره تربیت استاد پاسخگو آغاز بکار کرد
مدیر اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از آغاز بکار ششمین...