فرم جستجو

دوره آموزشی «طرح معرفت» ویژه اساتید جامعه‌الزهرا(س) آغاز شد

رئیس اداره امور اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از آغاز برگزاری دوره آموزشی «طرح معرفت» ویژه اساتید این موسسه خبر داد.

دوره آموزشی «طرح معرفت» ویژه اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از روز شنبه ۱۸ دی ماه آغاز شد و تا روز ۲۹ دی ماه ادامه دارد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «ولی‌اله هاشم‌پور» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر، گفت: کلاس‌های طرح معرفت مقدماتی ویژه اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از روز شنبه، ۱۸ دی ماه سال جاری آغاز شد و تا روز ۲۹ دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی از افتتاحییه‌ی دوره خبر داد و گفت: جلسه افتتاحیه با حضور ارزشمند بانو «گل‌گیری» برگزار شد و استاد درس خارج فقه در شرح حدیثی از امام رضا (علیه السلام) به بیان فضیلت معرفت نسبت به سایر اعمال از جمله نماز و روزه و حج و ... پرداخت.

رئیس اداره امور اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: بانو «گل‌گیری» در باب ضرورت دروس مبانی اندیشه اسلامی تصریح کرد که در این دروس، یک علم زیر بنایی به طلاب داده می­شود که همه‌ی شناختها و دانسته‌های خود را می­توانند با آن محک بزنند».

حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشم‌پور  تصریح کرد: دوره آموزشی «طرح معرفت» و کارگاه­های «روش تدریس» و «ارزشیابی و طرح سوال»  با هدف دانش­افزایی و ارتقای بیش از پیش سطح علمی اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود

وی یادآور شد: اساتیدی که با موفقیت دوره ها را بگذرانند، در طبقه‌بندی اساتید از امتیاز بالایی برخوردار بوده و در لیست برنامه­های درسی گروه‌های علمی در اولویت تدریس قرار می­گیرند.

رئیس اداره امور اساتید، سلسله دروس مبانی اندیشه اسلامی را از جمله دوره‌های این طرح عنوان کرد و ادامه داد: دو کلاس «معرفت‌شناسی» با حضور دکتر «جهانبخش» و دکتر «ابوترابی» و کلاس «خداشناسی فلسفی» با حضور دکتر «سربخشی» از شنبه ساعت ۹ صبح شروع شد.

وی با بیان این که کانال تلگرام اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با نشانی «۲۱۵۹ asatid@» راه‌اندازی شده است، گفت: اساتید این موسسه می‌توانند جهت اطلاع از کلیه اخبار اساتید و کلاسهای ویژه ایشان به این کانال مراجعه کنند.

 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

دهمین مرحله دوره غیرحضوری حدیث‌خوانی اصول کافی برگزار می‌شود
مدیرکل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(س) از آغاز مرحله دهم دوره مطالعاتی غیرحضوری...
ششمین مرحله غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» برگزار می‌شود
معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از آغاز ششمین مرحله دوره...
نخستین نشست تربیتی اخلاقی «سمت خدا» در جامعه‌الزهرا(س) برگزارشد
نخستین نشست از سلسله‌نشست‌های تربیتی اخلاقی «سمت خدا» ویژه طلاب خوابگاهی...
اردوی فرهنگی زیارتی «رایحه معرفت» ویژه طلاب مدرسه نیمه‌وقت صبح برگزار شد
مدیر مدرسه علمیه نیمه‌وقت صبح جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری اردوی...