فرم جستجو

به همت کانون مهدویت جامعه‌الزهرا(س)؛ سلسله‌نشست «خانواده مهدوی تمدن‌ساز» برگزار می‌شود

دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) از برگزاری سلسله‌نشست «خانواده مهدوی تمدن‌ساز» در ۱۵ و ۱۷ آذر ماه در این موسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، «معصومه ظهیری» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت اعیاد خجسته ماه ربیع‌الاول؛ به ویژه سالروز آغاز امامت حضرت مهدی موعود (ارواحنافداه) گفت: در آستانه سالروز طلوع آفتاب وصایت، امام مهدی (عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه)، سلسله‌نشست «خانواده مهدوی تمدن‌ساز» به همت کانون مهدویت و با حضور «مریم معین‌الاسلام»، استاد برجسته حوزه علمیه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: خانه و خانواده در فرهنگ دین مبین اسلام به عنوان هسته مرکزی اجتماع و مهم‌ترین پایگاه تربیت و از نهادهای انسان‌ساز به شمار می‌رود.

 دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه الزهرا (سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: حرکت در راستای تشکیل خانواده‌های مهدوی و تبدیل خانه‌ها به کانون و مرکز ثقل تربیت محبان اهل‌بیت (علیهم‌السلام) در برابر هجوم همه‌جانبه فرهنگی دشمنان دین اسلام، امری لازم و بسیار مهم است و در صورت تحقق، تحولی عظیم و جهانی به دنبال دارد.

ظهیری اظهار داشت: کانون مهدویت با هدف آشناسازی بانوان طلبه با معارف و مهارت‌های خانه‌داری و تربیت فرزند بر اساس آموزه‌های تربیتی دین اسلام و با محوریت حضور امام زمان (عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه) در متن و بطن زندگی که تحقق‌ساز تمدن جهانی اسلامی است، سلسله نشست «خانواده مهدوی تمدن‌ساز» را برگزار می‌کند.

وی گفت: این سلسله نشست در تاریخ ۱۵ و ۱۷ آذرماه ساعت ۱۴ الی ۱۶ در آمفی تئاتر طبقه سوم ساختمان شهید بهشتی (رحمه‌الله‌علیه) برگزار می‌شود.

دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه الزهرا (سلام الله علیها) تصریح کرد: خواهران طلبه می‌توانند جهت ثبت‌نام و دریافت گواهینامه تا ۱۵ آذرماه به دفتر انجمن علمی‌فرهنگی واقع در انتهای طبقه همکف شهید قدوسی (رحمه‌الله‌علیه) مراجعه کنند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

معاون آموزش جامعه‌الزهرا (س): جامعه الزهرا(س) برنامه ویژه برای خواهران نخبه حوزوی دارد
حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین «علیرضا حاجی‌زاده» از تدوین برنامه ویژه استعدادهای برتر...
اعلام تعطیلی جامعه الزهرا(س) در روز ۲۷ آبان ماه
همه بخش های جامعه الزهرا(س) روز شنبه ۲۷ آبان ماه تعطیل است.
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و امتحان بندگی است
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و...