فرم جستجو

راه اندازی سامانه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

سامانه مدیریت خدمات فناوری به منظور تکریم مخاطبان و تجمیع خدمات حوزه فناوری اطلاعات در دو عرصه مدیریت داخلی و پیگیری خدمات از سوی مخاطبان راه اندازی شده است.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مهندس حسن آمره ئی، مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات جامعه الزهرا(س) در گفتگو با واحد خبر با اشاره به راه اندازی سامانه مدیریت خدمات فناوری یاITIL  بیان داشت: این سامانه به منظور تکریم مخاطبان و تجمیع خدمات حوزه فناوری اطلاعات در دو عرصه مدیریت داخلی و پیگیری خدمات از سوی مخاطبان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: نیازهای مخاطبان از طریق این سامانه ارسال، پیگیری و مدیریت می شود و به مخاطبان این امکان را می دهد که قبل از مراجعه به بخش فناوری اطلاعات یک خودیاوری داشته باشند و پس از ارسال درخواست نیز ببینند درخواستشان در چه مرحله ای قرار دارد.

آمره ئی یکی از قابلیت های این سامانه را ایجاد فضای آموزش مجازی مسائل مرتبط با IT و اینترنت عنوان کرد و گفت: مدیریت داخلی درخواست ها و گردش کار در بخش فناوری اطلاعات با این سامانه امکان پذیر است بدین صورت که می توان برای انجام هر درخواست ثبت شده در این سامانه زمانی را مشخص کرد.

وی مدیریت اموال و انبار و پویش خرابی ها و به صورت آنلاین را از دیگر قابلیت های این سامانه برشمرد و گفت: مزیت دیگر این سامانه، داشتن نسخه اندروید است. همچنین این سامانه قابلیت توسعه برای همه بخش های جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را دارد تا بخش های مختلف بتوانند درخواست مخاطبان خود را از این طریق پیگیری کنند و پاسخ دهند.

گروه خبری: 
کلیدواژه ها: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

حضور طلاب و اساتید جامعه الزهرا(س) در تجمع بزرگ ۹ دی
طلاب، اساتید و کارکنان جامعه الزهرا(س) در تجمع بزرگ ۹ دی شرکت خواهند کرد.
ویژه‌نامه «همراه هم‌پای قافله» ویژه زائرین اربعین جامعه‌الزهرا(س) منتشر شد
ویژه‌نامه «همراه هم‌پای قافله» به همت اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا (...
برگزاری درس خارج فقه عفاف در قم
مباحثی چون نگاه، پوشش، صحبت کردن با جنس مخالف و ... در درس خارج فقه عفاف مورد...
کتاب «بدان، اَیَّدَک الله»؛ سخنان رهبر معظم انقلاب خطاب به طلاب
کتاب «بدان، اَیَّدَک الله» شامل سخنان و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله...