فرم جستجو

سرپرست جدید دانشکده الهیات و معارف اسلامی هدی منصوب شد

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در حکمی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن وحدتی شبیری را به عنوان سرپرست دانشکده الهیات و معارف اسلامی هدی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود مدنی در سی و سومین جلسه شورای جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در حکمی، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن وحدتی شبیری را به عنوان سرپرست دانشکده الهیات و معارف اسلامی هدی منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

«ترسیم دقیق چشم انداز  و تدوین برنامه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت بر اساس مصوبات هیئت محترم مؤسس (هیئت امناء جامعه‌الزهرا) و تصمیمات هیئت محترم امناء دانشکده و قوانین متبع نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیز گسترش هدفمند و برنامه ریزی شده دانشکده و حرکت به سوی یک دانشگاه نمونه اسلامی و پیگیری اجرای دقیق اساسنامه مصوب و  تامین نیروی انسانی مورد نیاز و بودجه‌های لازم از وظائف اصلی این مجموعه است که در این مسیر  همه مجموعه‌های مرتبط در تحقق این اهداف همکاری جدی و مستمر با جنابعالی خواهند داشت».

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در این حکم اظهار امیدواری کرد که این مجموعه با برنامه‌ریزی فراگیر و مدبّرانه در پیگیری اهداف ترسیم شده درگسترش مرزهای دانش و تربیت نیروهای متعهد، متدیّن، متخصص و دانشمند و همچنین ارائه الگوی شایسته از دانشگاه اسلامی در همه ابعاد دانشی، بینشی و رفتاری به موفقیت‌های چشمگیر و ماندگار دست یابد.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی همچنین از تلاش‌های ارزشمند جناب آقای دکتر سید احمد فاضلی در مدت تصدی پست سرپرستی دانشکده هدی قدردانی کرد و سلامتی و توفیق روزافزون را برای ایشان خواستار شد.

 

بخشی از سوابق علمی، فرهنگی و اجرایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدحسن وحدتی شبیری به این شرح است:

حجت الاسلام و المسلمین سيد حسن وحدتي شبيري، پژوهشگر و مدرس حوزه و دانشگاه متولد سال ۱۳۴۴ دركنار تحصيلات ابتدايي و متوسطه، ادبيات و صرف و نحو را نزد پدرش حجت الاسلام والمسلمين حاج سيد محمد شبيري از خطبا و وعاظ بنام در مشهد مقدس فرا گرفت.

ایشان همزمان با تحصيل در دورة خارج حوزة علميه، دورة كارشناسي حقوق را در مجتمع آموزش عالي وابسته به دانشگاه تهران (سالهاي ۶۷ تا ۷۱)، دورة كارشناسي ارشد حقوق خصوصي را در دانشگاه شهيد بهشتي (سال‌هاي ۷۱ تا ۷۴) و دورة دكتري P H .D حقوق خصوصي را در دانشگاه تربيت مدرس تهران (سال‌هاي ۷۶ تا ۸۱) به پايان رسانيد.

حجت الاسلام و المسلمین وحدتی شبیری قبل از حضور و فعالیت در دانشکده هدی به عنوان عضو شوراي علمي گروه حقوقي پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، معاون گروه حقوق خصوصي در دانشگاه قم و مدير گروه فقه قضائي جامعه المصطفي العالميه فعالیت داشته است.

ایشان به عنوان مدرس حوزه و دانشگاه در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به ارائه درس می‌پردازد، همچنین استاد راهنمای بیش از ۹۰ پایان نامه سطح کارشناسی ارشد و دکتری بوده است.

کتاب های «الکل و فرآورده هاي آن در فقه اسلامي»، «مجهول بودن مورد معامله»، «مباني مسئوليت مدني قراردادي» و «حقوق قراردادها در فقه اماميه ( جلد ۱و۲ )» و تألیف مقالات و پژوهش‌های علمی از جمله آثار حجت الاسلام و المسلیمن وحدتی شبیری است.

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اعزام ۳۵۰ بانوی مبلغ به کشورهای مختلف در ماه مبارک رمضان
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان این که بانوان مبلغ آماده جهاد...
ایمان به خدا فردای انقلاب را بیمه خواهد کرد
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه شایسته است، نسل جدید با انقلاب...
حضور حضرت زهرا(س) در جبهه حق الگویی برای ما است
مدیر جامعه‌الزهرا(س) تصریح کردند: ما درسی که از زندگی حضرت زهرا(س) گرفتیم این...
سفر اربعین، کلاس درسی ارزشمند است
حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان ضمن قدردانی از تلاش‌ مسئولان در فراهم نمودن...