فرم جستجو

به همت کانون هلال مهر جامعه الزهرا(س)؛ کارگاه «فشار و قند خون» برگزار می‌شود

دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) گفت: کارگاه «فشار و قند خون» در آذر، دی‌ و بهمن ‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین‌الملل جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها)، «معصومه ظهیری» روز دوشنبه در گفت ‌و‌گو با خبرنگار ما بیان کرد: شناخت عوامل و زمینه‌های بروز انواع بیماری‌های جسمی و نیز راهکارهای پیشگیری از ضروریات صیانت از سلامت جسمانی امت اسلامی است.

وی ادامه داد: دوره کارگاهی « فشار و قند خون» به همت کانون هلال مهر انجمن علمی‌فرهنگی طلاب جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با هدف توجه‌دادن طلاب به حفظ سلامت جسمانی؛ به ویژه راهکارهای کنترل فشار و تنظیم قند خون مناسب، برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: از جمله عوامل مهم و اثرگذار در یادگیری مطلوب و مؤفقیت‌آمیز علوم و مهارت‌های مختلف و همچنین تعالی‌بخشی به نظام مقدس خانواده به واسطه ایفای نقش سالم، سازنده و پیشرو همسری و مادری، توجه به سلامت جسمانی است.

ظهیری اضافه کرد: این دو کارگاه در پنج جلسه و در تاریخ‌های ۲۰ آذر ماه، ۸، ۱۵ و ۲۰ دی ماه و ۲۰ بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود که از طلاب جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) جهت حضور در این دوره ارزشمند و کاربردی، دعوت به عمل می‌آید.

وی در پایان تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در این کارگاه می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات لازم و بیشتر از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ آذر ماه به کانون هلال مهر واقع در سرای ثقلین (ابتدای طبقه همکف شهید بهشتی (رحمه‌الله‌علیه) مراجعه کنند.

 

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

معاون آموزش جامعه‌الزهرا (س): جامعه الزهرا(س) برنامه ویژه برای خواهران نخبه حوزوی دارد
حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین «علیرضا حاجی‌زاده» از تدوین برنامه ویژه استعدادهای برتر...
اعلام تعطیلی جامعه الزهرا(س) در روز ۲۷ آبان ماه
همه بخش های جامعه الزهرا(س) روز شنبه ۲۷ آبان ماه تعطیل است.
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
رهبرمعظم انقلاب: از فرصت عرفه استفاده کنیم
واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و امتحان بندگی است
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه واقعه عاشورا بزرگترین شاهکار تاریخ بشریت و...