فرم جستجو

مسابقه علمی کوثر برگزار می‌شود

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي معاونت آموزش جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) از برگزاري «مسابقه علمي كوثر» ویژه طلاب سطح ۲ و ۳ ایرانی و بین‌الملل جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و بين‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «مهدي رسولي‌نيا» در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها)، هدف از برگزاري مسابقه علمی کوثر را ايجاد نشاط و رقابت علمي و نيز شناسايي استعدادهاي برتر طلاب در موضوعات مختلف عنوان كرد و گفت: مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) در روز ۵ اسفند در قم و ۶ مرکز استان دیگر شامل تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، شیراز و کرج به صورت همزمان برگزار می‌شود.

وی با بیان این که امسال مسابقه علمی کوثر از نظر کیفیت و کمیت، متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می‌شود، عنوان کرد: سال‌های گذشته مسابقه علمی فقط بین طلاب سطح دو برگزار می‌شد، اما امسال در راستای حضور حداکثری طلاب، امکان حضور طلاب سطح ۳ و طلاب سطح ۲ و ۳ بین‌الملل هم در این مسابقه فراهم شده است.

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي معاونت آموزش جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) اظهار داشت: امسال سه مسابقه علمی کوثر شامل چهارمین دوره مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب ایرانی سطح دو، اولین دوره مسابقه علمی کوثر طلاب بین‌الملل سطح دو و همچنین اولین دوره مسابقه علمی کوثر طلاب سطح سه ایرانی و بین‌الملل در جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین رسولي نيا با اشاره به ارتقای کیفیت­ مسابقه علمی نسبت به سال‌های گذشته یادآور شد: طلاب در مسابقات گذشته با مطالعه منابع مختلفی از چند موضوع در مسابقه شرکت می­کردند، اما امسال با هدف شناسایی استعدادهای برتر در موضوعات مختلف، مسابقه برای هر مقطع تحصیلی در چند موضوع طراحی شده است تا طلاب بتوانند در موضوع مورد علاقه خود، آموخته­ها و استعداد خویش را مورد سنجش و امتحان قرار دهند.

وی تصریح کرد: امسال کیفیت سوالات مسابقه علمی کوثر هم تغییر کرده است و بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته برای شناسایی نخبگان و استعدادهای برتر طراحی شده است.

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي معاونت آموزش جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) تأکید کرد: از آنجا که امسال سوالات مسابقه به صورت متوسط به بالا و بسیار سخت طراحی شده­اند، لازم است طلاب دروس را با دقت بیشتر و به صورت کاربردی مطالعه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رسولی نیا بیان داشت: مسابقه علمي كوثر به همت اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي اداره كل برنامه‌ريزي آموزشي و ارزشيابي تحصيلي جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) فراخوان شده است و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند تا ۱۱ آذر به سامانه دانش‌پژوهان به نشانی http://student.jz.ac.ir/‎  مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر چهارمین مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب سطح ۲ اینجا را کلیک کنید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر اولین مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب بین‌الملل سطح ۲ اینجا را کلیک کنید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر اولین مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب ایرانی و بین‌الملل سطح ۳ اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

خوان اهل‌بیت(علیهم‌السلام)؛ سفره‌ای پرمسئولیت برای طلاب است
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) گفتند: در ایام فارغ‌التحصیلی برای به ثمر...
ثبت نام سومین دوره تربیت مربی کودکان و نوجوانان جامعه الزهرا(سلام الله علیها) آغاز شد
قابل توجه کلیه خواهران مبلغ ثبت نام کلاس های آموزشی دوره تربیت مربی کودکان و...
زمان ثبت نام و تکمیل مدارک، برای قبول شدگان نیمسال دوم سال تحصلی ۹۶-۹۵ جامعه الزهرا(س) آغاز شد
آغاز ثبت نام و تکمیل مدارک، برای قبول شدگان نیمسال دوم سال تحصلی ۹۶-۹۵ جامعه...
«گونه‌هـای توسعـه‌بخشـی مدالیل قرآنــی در روایــات» تبیین می‌شود
مدیر گروه آموزشی تفسیر و علوم قرآن از برگزاری نشست «گونه‌هـای توسعـه‌بخشـی...