فرم جستجو

مسابقه علمی کوثر برگزار می‌شود

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي معاونت آموزش جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) از برگزاري «مسابقه علمي كوثر» ویژه طلاب سطح ۲ و ۳ ایرانی و بین‌الملل جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و بين‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «مهدي رسولي‌نيا» در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها)، هدف از برگزاري مسابقه علمی کوثر را ايجاد نشاط و رقابت علمي و نيز شناسايي استعدادهاي برتر طلاب در موضوعات مختلف عنوان كرد و گفت: مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) در روز ۵ اسفند در قم و ۶ مرکز استان دیگر شامل تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، شیراز و کرج به صورت همزمان برگزار می‌شود.

وی با بیان این که امسال مسابقه علمی کوثر از نظر کیفیت و کمیت، متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می‌شود، عنوان کرد: سال‌های گذشته مسابقه علمی فقط بین طلاب سطح دو برگزار می‌شد، اما امسال در راستای حضور حداکثری طلاب، امکان حضور طلاب سطح ۳ و طلاب سطح ۲ و ۳ بین‌الملل هم در این مسابقه فراهم شده است.

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي معاونت آموزش جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) اظهار داشت: امسال سه مسابقه علمی کوثر شامل چهارمین دوره مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب ایرانی سطح دو، اولین دوره مسابقه علمی کوثر طلاب بین‌الملل سطح دو و همچنین اولین دوره مسابقه علمی کوثر طلاب سطح سه ایرانی و بین‌الملل در جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین رسولي نيا با اشاره به ارتقای کیفیت­ مسابقه علمی نسبت به سال‌های گذشته یادآور شد: طلاب در مسابقات گذشته با مطالعه منابع مختلفی از چند موضوع در مسابقه شرکت می­کردند، اما امسال با هدف شناسایی استعدادهای برتر در موضوعات مختلف، مسابقه برای هر مقطع تحصیلی در چند موضوع طراحی شده است تا طلاب بتوانند در موضوع مورد علاقه خود، آموخته­ها و استعداد خویش را مورد سنجش و امتحان قرار دهند.

وی تصریح کرد: امسال کیفیت سوالات مسابقه علمی کوثر هم تغییر کرده است و بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته برای شناسایی نخبگان و استعدادهای برتر طراحی شده است.

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي معاونت آموزش جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) تأکید کرد: از آنجا که امسال سوالات مسابقه به صورت متوسط به بالا و بسیار سخت طراحی شده­اند، لازم است طلاب دروس را با دقت بیشتر و به صورت کاربردی مطالعه کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رسولی نیا بیان داشت: مسابقه علمي كوثر به همت اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي اداره كل برنامه‌ريزي آموزشي و ارزشيابي تحصيلي جامعه‌الزهرا (سلام الله علیها) فراخوان شده است و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند تا ۱۱ آذر به سامانه دانش‌پژوهان به نشانی http://student.jz.ac.ir/‎  مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر چهارمین مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب سطح ۲ اینجا را کلیک کنید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر اولین مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب بین‌الملل سطح ۲ اینجا را کلیک کنید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر اولین مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب ایرانی و بین‌الملل سطح ۳ اینجا را کلیک کنید.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

خوان اهل‌بیت(علیهم‌السلام)؛ سفره‌ای پرمسئولیت برای طلاب است
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) گفتند: در ایام فارغ‌التحصیلی برای به ثمر...
ثبت نام سومین دوره تربیت مربی کودکان و نوجوانان جامعه الزهرا(سلام الله علیها) آغاز شد
قابل توجه کلیه خواهران مبلغ ثبت نام کلاس های آموزشی دوره تربیت مربی کودکان و...
تغییر برنامه امتحانات مرکز تخصصی حکمت اسلامی اعلام شد
در پی تعطیلی حوزه های علمیه سراسر کشور در روز سه شنبه ۲۱ دی ماه، برنامه...
درس اخلاق اساتید جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با حضور بانو گل گیری برگزار شد
رئیس اداره اساتید جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از برگزاری ششمین جلسه شرح خطبه...

دیدگاه‌های اخیر