فرم جستجو

مدیر جامعه الزهرا (س)؛ سفر اربعین، سفر گذشت و اخلاص است

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان گفتند: شرکت در سفر اربعین، حضور در کلاس درسی ارزشمند است و همه افرادی که در کنگره عظیم اربعین شرکت می‌کنند، سعی کنند که از ظرفیت‌های معنوی این سفر بهرمند شوند.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین‌الملل جامعه الزهرا (سلام‌الله علیها)، «حجت الاسلام و المسلمین سیدسجاد هاشمیان»، سفر اربعین را سفر معنوی برشمردند و اظهار داشتند: زائر امام حسین (علیه‌السلام) از لحظه‌ای که برای زیارت حرکت می‌کند، هر قدم، هر نفس و هر حرکت او به عنوان زائر حضرت أباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) محسوب می‌شود و امروز افتخار بزرگی است که اذن زیارت اربعین به میلیون‌ها انسان داده شده است.

مدیر محترم جامعه الزهرا (سلام‌الله علیها) یادآور شدند: در طول تاریخ اسلام، بسیاری از افراد خون‌ها دادند و زحمت‌ها و رنج‌ها کشیدند تا امروز این فضا فراهم شود که میلیون‌ها انسان به زیارت حضرت سیدالشهدا (علیه‌السلام) مشرف شوند.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان افزودند: زیارت امام حسین (علیه‌السلام) یک عمل تعبدی مستحب است که در آن نیت لازم است و افرادی که به زیارت اربعین مشرف می‌شوند، باید نیت کنند و در نیت خود اخلاص داشته باشند، در این صورت سختی‌ها و گرفتاری‌های این مسیر برای زائرین أباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) آسان و شیرین می‌شود.

 

وی با بیان این که سفر اربعین، سفر گذشت و اخلاص است، گفتند: شرکت در سفر اربعین، حضور در کلاس درسی ارزشمند است و همه افرادی که در کنگره عظیم اربعین شرکت می‌کنند، سعی کنند که از ظرفیت‌های معنوی این سفر بهرمند شوند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اعزام ۳۵۰ بانوی مبلغ به کشورهای مختلف در ماه مبارک رمضان
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان این که بانوان مبلغ آماده جهاد...
نشست خبری مدیر جامعه الزهرا (س) برگزار می شود
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(س) از برگزاری نشست خبری مدیر این...
فرصت‌شناسی حضرت زهرا(س) در شب‌های قدر
حجت الاسلام و المسلمین مدنی اظهار داشتند: پنهان بودن شب قدر برای استفاده از...
با حکم حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی، سه انتصاب جدید در جامعه‌الزهرا(س) انجام شد
مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) در احکامی جداگانه، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین «...