فرم جستجو

مدیر جامعه الزهرا (س)؛ سفر اربعین، سفر گذشت و اخلاص است

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان گفتند: شرکت در سفر اربعین، حضور در کلاس درسی ارزشمند است و همه افرادی که در کنگره عظیم اربعین شرکت می‌کنند، سعی کنند که از ظرفیت‌های معنوی این سفر بهرمند شوند.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین‌الملل جامعه الزهرا (سلام‌الله علیها)، «حجت الاسلام و المسلمین سیدسجاد هاشمیان»، سفر اربعین را سفر معنوی برشمردند و اظهار داشتند: زائر امام حسین (علیه‌السلام) از لحظه‌ای که برای زیارت حرکت می‌کند، هر قدم، هر نفس و هر حرکت او به عنوان زائر حضرت أباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) محسوب می‌شود و امروز افتخار بزرگی است که اذن زیارت اربعین به میلیون‌ها انسان داده شده است.

مدیر محترم جامعه الزهرا (سلام‌الله علیها) یادآور شدند: در طول تاریخ اسلام، بسیاری از افراد خون‌ها دادند و زحمت‌ها و رنج‌ها کشیدند تا امروز این فضا فراهم شود که میلیون‌ها انسان به زیارت حضرت سیدالشهدا (علیه‌السلام) مشرف شوند.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان افزودند: زیارت امام حسین (علیه‌السلام) یک عمل تعبدی مستحب است که در آن نیت لازم است و افرادی که به زیارت اربعین مشرف می‌شوند، باید نیت کنند و در نیت خود اخلاص داشته باشند، در این صورت سختی‌ها و گرفتاری‌های این مسیر برای زائرین أباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) آسان و شیرین می‌شود.

 

وی با بیان این که سفر اربعین، سفر گذشت و اخلاص است، گفتند: شرکت در سفر اربعین، حضور در کلاس درسی ارزشمند است و همه افرادی که در کنگره عظیم اربعین شرکت می‌کنند، سعی کنند که از ظرفیت‌های معنوی این سفر بهرمند شوند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

معاونت‌های جامعه‌الزهرا(س) برنامه‌های جدیدی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دارند
مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تشریح برنامه‌های سال تحصیلی جدید جامعه‌...
حضور حضرت زهرا(س) در جبهه حق الگویی برای ما است
مدیر جامعه‌الزهرا(س) تصریح کردند: ما درسی که از زندگی حضرت زهرا(س) گرفتیم این...
بیانیه مدیر جامعه الزهرا(س) در آستانه سالروز شهادت شهدای دفاع از حریم حجاب و عفاف در مسجد گوهرشاد
حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی» در آستانه سالروز شهادت شهدای دفاع از...
ثبت نام از متقاضیان پیاده روی اربعین آغاز شد
مدیر کل حوزه مدیریت جامعه الزهرا(سلام الله علیها) گفت: ثبت نام از متقاضیان...

دیدگاه‌های اخیر