فرم جستجو

معاون اداری مالی جامعه الزهرا(س)؛ مسئولین در اعزام کاروان هم‌پای قافله به سفر اربعین آمادگی همه‌جانبه دارند

علی ضیایی گفت: خط مشی مسئولین در سفر کاروان زیارتی هم پای قافله به اربعین مشخص است و مسئولین در اعزام کاروان هم‌پای قافله به سفر اربعین آمادگی همه‌جانبه دارند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا (سلام الله علیها)، «علی ضیایی» در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی جامعه الزهرا (سلام الله علیها) با اشاره به اعزام تعدادی از طلاب، اساتید و کارکنان جامعه الزهرا (سلام الله علیها) به کنگره عظیم اربعین، عنوان کرد: قبول مسئولیت در سفر سیره ائمه معصومین (علیهم السلام) بوده است که در کاروان های حج مسئولیت هایی به عهده داشتند و این مسئله اهمیت مسئولیت در سفر اربعین را نشان می دهد.

معاون اداری مالی جامعه الزهرا (سلام الله علیها) اظهار داشت: خط مشی مسئولین در سفر کاروان زیارتی هم پای قافله به اربعین مشخص است.

ضیایی با اشاره به اینکه کاروان هم پای قافله عازم سفر اربعین شد، یادآور شد: قبل از آن، مراسم بدرقه با مداحی مداح اهل بیت (علیهم السلام) برگزار شد.

وی تصریح کرد: نقش و وظایف مسئولین از ابتدای اعزام تا مرز و در طول سفر مشخص شده است و در عراق هم هماهنگی هایی درباره مسیر حرکت اتوبوس ها، اسکان زائران و ... صورت گرفته است.

معاون اداری مالی جامعه الزهرا (سلام الله علیها) بیان داشت: لوازم و ابزار مورد نیاز در این کاروان به مسئولین داده شد و کارت های ویژه با درج شماره اتوبوس ایران و عراق به هر یک از زائران اعطا شد.

ضیایی عنوان کرد: ما برای هر اتوبوس ۴ مسئول در نظر گرفتیم، مسئول و معاون اتوبوس ها آقا هستند و کل پشتیبانی ها و هماهنگی های بیرونی شامل بررسی مهر ورود و خروج زائرین، محل اسکان، هدایت زائران، ارتباط با راننده و ... را به عهده دارند، همچنین برای هر اتوبوس، مدیر و مسئول خانم در نظر گرفته شده است که هماهنگی های داخلی کاروان مانند کنترل و شمارش طلاب، ارتباط مستقیم با طلاب و ارائه توضیحات خاص به طلاب را به عهده دارند.

وی افزود: در این کاروان ۴ مدیر کاروان حضور دارند که هر یک مدیریت ۳ اتوبوس را به عهده دارند که وظایف مدیران گروه ها احصا شده است، همچنین در هر یک از کاروان ها یک کادر پزشکی حضور دارند تا به زائران خدمت رسانی کنند.

معاون اداری مالی جامعه الزهرا (سلام الله علیها) اظهار داشت: اگر زائرین بیماری خاصی دارند، باید به مسئولین و مدیران اتوبوس ها یادآور شوند تا به کادر پزشکی اعلام شود، همچنین مسئولین اتوبوس ها وظیفه دارند که شماره تلفن های زائرین را جمع آوری کنند تا در صورت نیاز بتوان با آنها ارتباط داشت.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

سرپرست معاونت اداری مالی جامعه الزهرا(س) منصوب شد
مدیر جامعه الزهرا (سلام الله علیها) در حکمی سرپرست معاونت اداری مالی این موسسه...
گزارش تصویری/ تجلیل از فرزندان ممتار تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س)
مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) همزمان با سالروز...
خدمت رسانی به فرزندان طلاب و کارکنان جامعه الزهرا(س) از مهدکوک تا دانشگاه
معاون اداری مالی جامعه الزهرا(س) در مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان...
تخفیف محصولات فرهنگی فروشگاه جامعه الزهرا (س) تا پایان ماه ربیع الاول
به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) فروشگاه جامعه الزهرا(س) محصولات فرهنگی را با...