فرم جستجو

مسابقه «آشنایی با سران تکفیر» برگزار می‌شود

مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری مسابقه «آشنایی با سران تکفیر» همزمان با برپایی نمایشگاه «آشنایی با سران تکفیر» خبر داد.

مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری مسابقه «آشنایی با سران تکفیر» همزمان با برپایی نمایشگاه «آشنایی با سران تکفیر» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «فهیمه فیضی»، مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: نمایشگاه «آشنایی با سران تکفیر» از امروز، ۷ آبان ماه در سالن زیرزمین ساختمان شهید قدوسی(ره) واقع در آموزشگاه امام رضا(علیه‌السلام) راه اندازی شد و به مدت ۱۰ روز (چهارشنبه، ۱۷ آبان ماه) در این مکان دایر است.

وی اظهار داشت: همزمان با برپایی نمایشگاه «آشنایی با سران تکفیر» ، مسابقاتی تحت همین عنوان به صورت روزانه در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی افزود: در این نمایشگاه ۳۶ مقاله پوستر با معرفی شخصیت‌های مهم سلفی‌های تکفیری وهابی و سلفی‌های جهادی به نمایش گذاشته شده است که هر روز تعدادی سوال از محتوای مقاله پوسترها طراحی و در قالب مسابقه به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

فیضی تصریح کرد: در این ایام، ۱۰ مسابقه با سؤالات متفاوت برگزار و روزانه به سه نفر از برگزیدگان این مسابقات به قید قرعه، جوایزی اهدا می‌شود.

وی بیان داشت: هدف از برگزاری این مسابقه، توجه بیشتر و استفاده مطلوب تر بازدیدکنندگان از این مقاله پوسترها است.

مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی عنوان کرد: مقاله‌پوسترهای نمایشگاه با همکاری و مشارکت مؤسسه مطالعات بنیان دینی، مؤسسه فرهنگی تبلیغی بروج و مرکز تخصصی حکمت اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و به تأیید علمی جناب آقای دکتر فرمانیان طراحی و تولید شده است.

فیضی یادآور شد: بازدید از نمایشگاه و شرکت در مسابقات برای عموم طلاب، اساتید و کارکنان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) آزاد است.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه «آشنایی با سران تکفیر»
مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه «آشنایی با سران...
نمایشگاه «آشنایی با سران تکفیر» در آموزشگاه امام رضا(ع) برپا می‌شود
مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برپایی نمایشگاه «...
اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «روشنا۱»
مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی از اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی روشنا۱ خبر داد.
مسابقه مفهومی دعای ۲۴ و ۲۵ صحیفه سجادیه برگزار می‌شود
معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری مسابقه مفهومی دعای ۲۴ و ۲۵ صحیفه...