فرم جستجو

بانو مجتهده گل‌گیری: فعالیت در مسیر امام حسین(ع) الهام الهی است

بانو مجتهده گل‌گیری با قدردانی از برنامه‌های موکب الحسین(ع)، گفت: ایده‌های ارزشمندی در این موکب به نمایش گذاشته شده است که احساسات راهیان اربعین حسینی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

بانو مجتهده گل‌گیری با قدردانی از برنامه‌های موکب الحسین(ع)، گفت: ایده‌های ارزشمندی در این موکب به نمایش گذاشته شده است که احساسات راهیان اربعین حسینی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، بانو مجتهده «گل گیری» روز شنبه در بازدید از موکب الحسین(علیه‌السلام) که در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) راه اندازی شده است، با قدردانی از برپایی این موکب از سوی اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، عنوان کرد: برنامه های این موکب بسیار ارزشمند و فعالیت در غرفه های مختلف آن قابل تقدیر است.

استاد درس خارج جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: فعالیت در مسیر امام حسین(علیه‌السلام) الهام الهی است و بانوانی که در این مسیر فعالیت می کنند، به طور یقین، محبت اهل بیت(علیهم‌السلام) شامل حال آنان خواهد شد.

بانو مجتهده گل‌گیری به هنرنمایی و فعالیت‌های بانوان طلبه در غرفه های مختلف موکب الحسین(علیه‌السلام) اشاره کرد و افزود: اگر این غرفه ها در حرم مطهر حضرت معصومه(سلام‌الله‌علیها) و مسجد مقدس جمکران راه اندازی شوند، مورد استقبال زائران قرار خواهد گرفت و افراد بیشتری از آن بازدید می‌کنند.

وی تصریح کرد: تصاویر، بنرها و ایده‌های ارزشمندی در این موکب به نمایش گذاشته شده است که احساسات راهیان اربعین را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

استاد اخلاق حوزه علمیه خواهران اظهار امیدواری کرد که در سال‌های آینده، محتواهای ارزنده‌تری در زیر خیمه امام حسین(ع) ارائه شود.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

اربعین حسینی نماد شیعه‌گری است
مدیرکل همکاری‌ها و آموزش‌های کاربردی حوزه در بازدید از موکب الحسین(علیه‌السلام...
استقبال مسئولان، طلاب و دانش‌آموزان هدی از موکب‌الحسین(ع)
رئیس نظارت و بازرسی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، مسئولان حوزه علمیه خواهران...
مراسم پرفیض زیارت عاشورا در موکب‌الحسین(ع)
مراسم پرفیض زیارت عاشورا همزمان با بدرقه کاروان همپای قافله۳ در موکب‌الحسین(ع)...
اعلام برگزیدگان مسابقات کتابخوانی «شمیم اربعین»
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام برگزیدگان مسابقات...