فرم جستجو

دوره «دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین» برگزار می‌شود

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دوره «دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین» ویژه طلاب این مؤسسه خبر داد.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دوره «دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین» ویژه طلاب این مؤسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «حسین تهرانی» روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دوره دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین به همت اداره کل امور فرهنگی معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) ویژه طلاب این مؤسسه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: دانش‌افزایی، معرفت اربعین، مهارت‌افزایی و آشنایی با جریان‌های انحرافی از جمله اهداف برگزاری این دوره است.

وی با بیان اینکه این دوره به مدت پنج روز و به صورت کارگاهی برگزار می‌شود، گفت: کارگاه های این دوره روزهای دوشنبه(۲۴ مهرماه)، چهارشنبه(۲۶ مهرماه)، پنجشنبه(۲۷ مهرماه)، شنبه(۲۹ مهرماه) و دوشنبه(اول آبان ماه) ساعت ۱۴ تا ۱۸ در حسینیه امام خمینی(ره) جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تشکیل می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی با اشاره به اینکه اساتید حوزه و دانشگاه در این کارگاه‌ها حضور دارند، افزود: «مکالمه زبان عربی»، «معرفت اربعین»، «آموزش مکان ها و ظرفیت‌های اربعین»، «تفسیر زیارت اربعین»، «معرفی گروه‌های انحرافی»، «جریان‌های انحرافی مهدوی در عتبات» و «آموزش سخنرانی ۵ دقیقه‌ای» محورهای مورد بررسی در این دوره است.

وی با بیان اینکه علاقه مندان می‌توانند با به همراه داشتن کارت تحصیلی در کارگاه های این دوره شرکت کنند، تصریح کرد: در قرعه کشی کاروان پیاده روی اربعین اولویت با افرادی است که در کارگاه‌های این دوره حضور مرتب داشته باشند.

 

جهت مشاهده برنامه زمان‌بندی دوره دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین این پیوند را فعال کنید.

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

زیارت عاشورا مبنای رسیدن به راهبردهای پیاده‌روی اربعین
استاد مرکز تخصصی مهدویت گفت: در زیارت عاشورا نکات معرفتی وجود دارد که کسب آن...
نخستین جلسه «مکالمه زبان عربی» در دوره دانش و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین برگزار شد
نخستین جلسه «مکالمه زبان عربی» از سلسله کلاس‌های دوره دانش‌افزایی و مهارت‌...
اولین جلسه «تفسیر زیارت اربعین» برگزار شد
اولین جلسه تفسیر زیارت اربعین با حضور سرکار خانم «یوسفیان»، استاد جامعه‌الزهرا(...
استاد حوزه: همایش پیاده‌روی اربعین، حرکت زینبی است/ سیره و راه امام حسین(ع) را به جهانیان نشان دهیم
حجت الاسلام و المسلمین صفاری با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین به منظور جهانی شدن...