فرم جستجو

بازدید جمعی از اساتید کشور سوریه از جامعه الزهرا

پنج نفر از اساتید حوزه علمیه امام خمینی(ره) وابسته به جامعه المصطفی العالمیه(ص) در کشور سوریه با هدف اعتلای اسلام ناب محمدی و اشاعه فرهنگ بانوی مسلمان در سراسر دنیا به بازدید از جامعه الزهرا(سلام الله علیها) پرداختند.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین الملل،  «مریم انصاری» روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی بیان کرد: پنج نفر از اساتید حوزه علمیه امام خمینی(ره) وابسته به جامعه المصطفی العالمیه(ص) در کشور سوریه با هدف اعتلای اسلام ناب محمدی و اشاعه فرهنگ بانوی مسلمان در سراسر دنیا به بازدید از جامعه الزهرا(سلام الله علیها) پرداختند.

وی با اشاره به اینکه جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از مفاخر بانوان جهان اسلام است، بیان کرد: از دیگر اهداف این بازدید معرفی این مرکز به خواهران مسلمان دیگر کشورها است تا بدانند جامعه الزهرا(سلام الله علیها) تنها یک مرکز آموزشی نیست بلکه فعالیت های فرهنگی و تفریحی طلاب نیز از اولویت برخوردار است.

کارشناس روابط بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها)بیان کرد: در جریان این بازدید،اساتید سوری با مراکز علمی، پژوهشی و تفریحی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) آشناشدند و همچنین با معرفی «سنا العیان» مسئول بخش فرهنگی – تربیتی حوزه علمیه امام خمینی(ره) سوریه تقاضای همکاری و در اختیار گذاشتن تجربیات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در زمینه های فرهنگی و تربیتی را داشتند.

در ادامه انصاری ضمن اشاره به بازدید ۴۴ نفر از فعالان قرآنی و فرهنگی پایگاه حضرت رقیه(علیه السلام) شهرستان ایذه از جامعه الزهرا(س)افزود: هدف از این بازدید اعتلای روحیه معنوی، آشنایی دانش آموزان با مراکز علوم دینی خواهران و بهره گیری از فضای معنوی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) بوده است.

وی در پایان گفت: دانش آموزان دوره های ابتدایی، متوسطه و دبیرستان شهرستان ایذه از کتابخانه، ورزشگاه، آموزشگاه و خوابگاه جامعه الزهرا(سلام الله علیها) بازدید به عمل آوردند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

جمعی از مدیران و معلمان کشور پاکستان از جامعه الزهرا(س) بازدید کردند
۲۲ نفر از مدیران و معلمان یکی از مراکز وابسته به جامعه المصطفی العالمیه درکشور...
ویژه‌برنامه‌های دهه فجر در جامعه‌الزهرا(س) تشریح شد
مدیر کل روابط عمومی و بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) ویژه‌برنامه‌های...
پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مسلمانان جهان به مناسبت فرارسیدن موسم حج
پیام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به مسلمانان جهان به مناسبت فرارسیدن موسم حج
کارگاه «شیوه مدخل‌نویسی در دانشنامه» برگزار می‌شود
مدیر دانشنامه زن مسلمان اظهار داشت: کارگاه «شیوه مدخل‌نویسی در دانشنامه» به همت...

دیدگاه‌های اخیر