فرم جستجو

کارگاه «پاسخ به شبهات عاشورایی» در همایش بزرگ «مبلغان زینبی» برگزار شد

کارگاه آموزشی و مهارت‌افزایی «پاسخ به شبهات عاشورایی» از سلسله‌کارگاه‌های همایش بزرگ «مبلغان زینبی» با حضور بانوان مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

کارگاه آموزشی و مهارت افزایی «پاسخ به شبهات عاشورایی» از سلسله‌کارگاه‌های همایش بزرگ «مبلغان زینبی» با حضور بانوان مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، کارگاه آموزشی و مهارت افزایی «پاسخ به شبهات عاشورایی» روز پنجشنبه با حضور بیش از ۷۰۰ بانوی مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تالار بیداری اسلامی برگزار شد.

کارگاه «پاسخ به شبهات عاشورایی» چهارمین کارگاه از سلسله کارگاه‌های همایش بزرگ «مبلغان زینبی» است که بانوان مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) که جهت اعزام در ایام ماه محرم اعلام آمادگی کردند، حضور داشتند.

این کارگاه در دو جلسه تشکیل می‌شود که اولین جلسه این کارگاه در نوبت عصر امروز برگزار شد و دومین جلسه این کارگاه روز جمعه برگزار می‌شود.

در این کارگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «پارسا» به سخنرانی پرداخت و شبهات موجود در ارتباط با حادثه عاشورا را بیان و پاسخ‌های مرتبط با آن‌ها را ارائه کرد.

گفتنی است؛ همایش بزرگ «مبلغان زینبی» جهت دانش و مهارت افزایی بانوان مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به مدت دو روز در تالار بیداری اسلامی برگزار می‌شود.

در این همایش، بانوان مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) که جهت اعزام در ایام محرم اعلام آمادگی کردند، در ۶ کارگاه مهارت افزایی تبلیغ شرکت می‌کنند.

 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

کارگاه «روش شناخت و بیان حدیث» در همایش مبلغان جامعه‌الزهرا(س) برگزار شد
کارگاه آموزشی و مهارت‌افزایی «روش شناخت و بیان حدیث» از سلسله‌کارگاه‌های همایش...
کارگاه «روش بیان احکام» در همایش مبلغان جامعه‌الزهرا(س) برگزار شد
کارگاه آموزشی و مهارت‌افزایی «روش بیان احکام» از سلسله‌کارگاه‌های همایش بزرگ «...
جامعه‌الزهرا‌(س) نگاه عالمانه به موضوع فرهنگ و تبلیغ دین دارد
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه تبلیغ، عصاره...
مهلت شرکت در مسابقه ویژه «همپای قافله» تمدید شد
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تمدید مسابقه ویژه «همپای...