فرم جستجو

اداری مالی

اخبار مالی

مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) برگزار شد

مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) صبح امروز با حضور ۲۷۰ نفر از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب ممتاز برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) صبح امروز و همزمان با سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص) و حضرت امام صادق(ع) به همت اداره تعاون و رفاه این موسسه علمی در تالار بیداری اسلامی برگزار شد.

ضرورت بیان سابقه تمدنی کشور برای فرزندان

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود مدنی در این مراسم با یادآوری این مساله که پیشرفت امروز غرب به خاطر استعمار و استثمار ملت ها به ویژه امت اسلام است گفت: شما دانش آموزان و دانشجویان ممتاز باید بدانید که سابقه تمدنی بشر برای شماست. قانون حمورابی به عنوان اولین قانون نوشته شده بشری مربوط به تمدن ایلامی های شوش است که در این سرزمین نوشته شده است، هر چند که لوح این قانون را بعدها غارت کردند و اکنون در موزه پاریس نگهداری می شود.

وی با بیان این که غرب هرگز نمی تواند سابقه تمدنی ما را انکار کند به ماجرای پانهادن انسان به کره ماه اشاره کرد و ادامه داد: زمانی که می خواستند برای اولین بار روی کره ماه قدم بگذارند قرار شد چند تپه از ماه را به اسم دانشمندان نام گذاری کنند و لوح هایی را آماده کردند که در آنجا نصب کنند. یکی از این لوح ها به نام دانشمند شهیر ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی ثبت شد که به اعتراف خود غربی ها رسیدن به ماه جز با تکیه بر تحقیقات این اندیشمند مسلمان میسر نمی شد و یک لوح هم به اسم ابوریحان بیرونی ثبت شد. این مساله نشان می دهد که غرب قادر به انکار ریشه های تمدنی ما نیست.

حجت الاسلام والمسلمین مدنی بیان داشت: در زمانی که اروپا در جهل و خرافه غرق بود در سرزمین ما علم تولید می شد ولی بعدها این سرمایه های علمی و تمدنی به غرب منتقل شد. تا جایی که غرب با فلسفه قدیم خودش هم از طریق ترجمه ٍآثار علمای ما آشنا شده است.

مدیر جامعه الزهرا(س) از والدین خواست تا این سابقه های تمدنی را برای فرزندان خود بازگو کنند تا موجب افزایش اعتماد به نفس آنان شود و به آن افتخار کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: مهمترین سرمایه زندگی ما ماشین، خانه، باغ، زمین و ویلای ما نیست، بالاترین سرمایه ما بچه هایمان هستند از این رو باید برای تربیت آنها وقت گذاشت و سرمایه گذاری کرد. به اندازه ای که برای کفش و کلاه بچه ها سرمایه گذاری می کنیم باید برای ذهن و فکر آنها هم خرج کنیم.

تسهیلات و امکانات جامعه الزهرا(س) برای کارکنان و خانواده آنها

همچنین در این مراسم که با حضور ۲۷۰ نفر از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب فرزند کارکنان جامعه الزهرا(س) به همراه خانواده هایشان برگزار شد عباس محمدی، معاون اداری _ مالی جامعه الزهرا(س) با بیان اینکه فرزندان ما آینده سازان نظام اسلامی هستند گفت: خانواده ها باید برای موفقیت و آینده فرزندان خود برنامه داشته باشند و از آنها حمایت کنند که حضور آنها با فرزندانشان در این مراسم نمونه ای از این تلاش خانواده ها است.

 وی بیان داشت: در بین ۲۷۰ دانش آموز، دانشجو و طلبه ممتاز خانواده جامعه الزهرا (س) ۱۶۱ دانش آموز ممتاز دبستانی، ۳۸ دانش آموز دبیرستانی با معدل ۱۸ تا ۱۹ و ۶۲ دانش آموز دبیرستانی با معدل ۱۹ تا ۲۰، سه دانشجو و طلبه با معدل ۱۸ تا ۱۹ و شش دانشجو با معدل ۱۹ تا ۲۰ حضور دارند که این موجب افتخار ماست.

محمدی با اشاره به اینکه امروز دغدغه کنکور دیگر برطرف شده است اظهار داشت: از این رو تلاش دانش آموزان ممتاز باید برای گزینش بهترین دانشگاه و مرکز آموزش عالی باشد که این مساله نیازمند کوشش و دقت مضاعف است.

 وی با بیان اینکه در جامعه الزهرا(س) از مهد کودک تا دانشگاه وجود دارد، خاطرنشان کرد: مجتمع ورزشی جامعه الزهرا(س) مجموعه ای بی نظیر است که طلاب، اساتید و کارکنان این مرکز می توانند به همراه خانواده شان از آن استفاده کنند.

وی به کلاس های آموزشی با تخفیفات ویژه و نیز کلاس های تابستانی به عنوان بخشی دیگر از امکانات و تسهیلات جامعه الزهرا(س) برای کارکنان و خانواده آنها اشاره کرد و گفت: مرکز مشاوره این موسسه علمی آموزشی هم با حضور مشاوران خانواده و ازدواج در حال فعالیت است و به زودی بخش مشاوره تحصیلی نیز راه اندازی می شود و کارکنان و خانواده آنها می توانند از این امکان نیز استفاده کنند.

گفتنی است، در این مراسم از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا با اهدای هدایایی تجلیل شد. همچنین به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اسلام و امام صادق(ع)  به فرزندانی که نام آنها محمد، محمدصادق و فاطمه زهرا بود هدایایی اهدا شد.

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

قرعه‌کشی رزرو هتل مشهد برای ایام نوروز برگزار شد

مراسم قرعه کشی رزرو هتل مشهد برای استفاده طلاب، اساتید و کارکنان در ایام نوروز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، محمدرضا در امامی در گفتگو با واحد خبر بیان داشت: مراسم قرعه کشی رزرو هتل مشهد برای استفاده طلاب، اساتید و کارکنان در ایام نوروز از سوی اداره رفاه و تعاون جامعه الزهرا(سلام الله علیها) برگزار شد.

مسئول اداره رفاه و تعاون ادامه داد: بر اساس اعلام قبلی، متقاضیان استفاده از هتل مشهد مقدس در ایام نوروز می بایست با مراجعه به سامانه رزرو هتل، تاریخ مورد نظر خود را بر اساس یکی از مقاطع شش‌گانه مشخص شده در سامانه انتخاب می کردند.

وی با بیان اینکه حدود ۷۰ نفر برای استفاده از این امکان از تاریخ ۲۵ اسفندماه تا ۱۴ فروردین ماه در سامانه ثبت‌نام کردند، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت محدود هتل و بالا بودن سطح تقاضا برای استفاده از آن در دو مقطع زمانی ۲۸ اسفند تا ۲ فروردین و ۵ تا ۸ فروردین، در بین کسانی که درخواست استفاده از هتل را داشتند قرعه‌کشی انجام شد. 

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(س) در پیام رسان سروش شوید: http://sapp.ir/jz_news

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تلگرام شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

ارائه خدمات صدور کارت ملی هوشمند در جامعه الزهرا (س)

ارائه خدمات صدور کارت ملی هوشمند و تعویض شناسنامه برای کارکنان در جامعه الزهرا(س) مهیا شده است.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، اداره رفاه و تعاون کارکنان بر اساس تفاهم نامه ای با اداره ثبت احوال، ارائه خدمات صدور کارت ملی هوشمند و تعویض شناسنامه را برای کارکنان در جامعه الزهرا(س) مهیا کرده است.

بر این اساس، همه کارکنان و اعضای خانواده آنها می توانند با مراجعه به اداره تعاون برای صدور کارت ملی هوشمند و تعویض شناسنامه نوبت دریافت کنند.

همراه داشتن شناسنامه عکس دار معتبر و خوانا، شماره ملی، کدپستی و نشانی محل سکونت از مدارک مورد نیاز هنگام صدور کارت ملی هوشمند است.

همچنین اسکن اثر انگشت و اخذ تصویر در روز مراجعه به باجه ثبت احوال انجام می شود.

شایان ذکر است، رایزنی برای ارائه این خدمات به طلاب و اساتید نیز در حال انجام است که در صورت موافقت، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(س) در پیام رسان سروش شوید: http://sapp.ir/jz_news

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تلگرام شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

چهارمین درس اخلاق ویژه کارکنان جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود

چهارمین جلسه درس اخلاق کارکنان جامعه‌الزهرا(س) با سخنرانی حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و روابط عمومی، چهارمین جلسه درس اخلاق ویژه کارمندان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز پنجشنبه، ۱۴ دی‌ماه ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۱ در حسینیه امام خمینی(ره) این مؤسسه علمی آموزشی برگزار می‌شود.

در این جلسه ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر «سیدمحمود مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به ادامه مباحث سلسله‌جلسات منشور فاطمی و اخلاق کارمندی می‌پردازد.

سلسه‌جلسات منشور فاطمی با سخنرانی مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ایام ماه مبارک رمضان بعد از نماز ظهر و عصر برگزار شد و حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی سیره زندگانی حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) را به صورت منشور فاطمی تبیین و تشریح کردند.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(س) در پیام رسان سروش شوید: http://sapp.ir/jz_news 

 

 

گروه خبری: 

گزارش تصویری/ نخستین نشست آموزشی خانوادگی کارکنان جامعه الزهرا(س)

نخستین نشست آموزشی خانوادگی کارکنان جامعه الزهرا (س) با دو محور درس اخلاق و آشنایی با آسیب های فضای مجازی و تقدیر از بازنشستگان و ایثارگران این موسسه علمی برگزار شد.
گروه خبری: 

نخستین نشست آموزشی خانوادگی کارکنان جامعه الزهرا(س) برگزار شد

نخستین نشست آموزشی خانوادگی کارکنان جامعه الزهرا (س) با دو محور درس اخلاق و آشنایی با آسیب های فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل،  نخستین نشست آموزشی خانوادگی کارکنان جامعه الزهرا(س) عصر پنجشنبه ۲۳ آذرماه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود مدنی، مدیر جامعه الزهرا (س) و ارائه مهندس یوسفی درباره فضای مجازی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مدنی در این مراسم با قدردانی از تلاش و کوشش کارکنان جامعه الزهرا (س) و خانواده آنها در راستای اهداف این موسسه علمی آموزشی به بیان نکات اخلاقی پرداخت.

وی با اشاره به آیه «ان الله اشتری...» گفت: دنیا بازاری است که خریدار و فروشنده دارد و در روایات هم بر این مفهوم درباره دنیا تاکید شده است.

مدیر جامعه الزهرا(س) با اشاره به این که در بازار دنیا، فروشنده ما انسان هایی هستیم که هر لحظه در حال فروش جان، عمر، مال، آبرو و ماحصل زندگی مان هستیم اظهار داشت: در این بازار سه خریدار داریم که اولین آنها شیطان است. شیطان خیلی خوب می خرد ولی خریدش نقد نیست، چکش بی محل است و زمانی که گاه رفتن است در برابر پشیمانی انسان و لعن هایی که نثارش می شود، می گوید خودتان را ملامت کنید  من فقط دعوتتان کردم.

وی ادامه داد: مشتری دوم، خانواده انسان شامل زن و بچه یا شوهر و فرزند است که انسان عمر و سرمایه خود را برای آنها می گذارد ولی در پیری آنها هم نمی توانند برای انسان کاری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مدنی افزود: در روایات داریم که شما سه شریک دارید مال، زن و فرزند و خداوند و ائمه اطهار. از شریک اول فقط یک کفن برای انسان می ماند. زن و فرزند هم تا سر قبر می توانند همراه انسان بیایند و بعد از آن سر زندگی خودشان برمی گردند.

وی اظهار داشت: مشتری سوم خدا و اولیای الهی هستند که مشتری نقد و تضمینی هستند و فراز «ان الله اشتری...» هم اشاره به همین مطلب دارد.

مدیر جامعه الزهرا(س) با توصیه به حاضران در جلسه گفت: سرمایه مهم خودتان یعنی شخصیت، عمر و فکر و ذکر خود را به خدا و ائمه(ع) بفروشید، چون معامله ای است که ضرر و زیان ندارد.

وی در ادامه با اشاره به این که خانواده بزرگ جامعه الزهرا(س) زیر پرچم حضرت فاطمه (س) هستند بیان داشت: کسانی که منتسب به این مجموعه هستند باید رفتار و منششان با دیگران فرق داشته باشد و در محیط های مختلف الگوی دیگران باشند.

در ادامه مهندس یوسفی به آسیب های فضای مجازی در خانواده پرداخت و به نکات کاربردی ویژه ای در این زمینه اشاره کرد.

در پایان از ۱۴ نفر از ایثارگران و ۳ نفر از بازنشستگان جامعه الزهرا(س) تجلیل یه عمل آمد.

گفتنی است، نخستین نشست آموزشی خانوادگی کارکنان جامعه الزهرا به همت اداره آموزش و ارشیابی معاونت اداری مالی این موسسه علمی آموزشی برگزار شد.

 

گروه خبری: 

نشست آموزشی کارکنان جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود

درس اخلاق کارکنان جامعه الزهرا(س) همراه با نشست «آسیب‌شناسی فضای مجازی» ۲۳ آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، نشست آموزشی کارکنان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به همت اداره آموزش و ارزشیابی کارکنان این مؤسسه برگزار می‌شود.

در این نشست که با حضور کارکنان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به همراه همسرانشان برگزار می شود حجت‌الاسلام‌والمسلمین «سیدمحمود مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ادامه سلسه جلسات اخلاق کارکنان به تبیین مباحث «منشور فاطمی و اخلاق کارمندی» می‌پردازد.

موضوع «آسیب‌شناسی فضای مجازی» با ارائه مهندس یوسفی از دیگر برنامه های این نشست آموزشی است.

در ادامه این نشست از بازنشستگان سال ۹۵ و ۹۶ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

این نشست روز پنجشنبه، ۲۳ آذرماه از ساعت ۱۴:۳۰ در تالار بیداری اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

تخفیف محصولات فرهنگی فروشگاه جامعه الزهرا (س) تا پایان ماه ربیع الاول

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) فروشگاه جامعه الزهرا(س) محصولات فرهنگی را با تخفیف ویژه عرضه می کند.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، فروشگاه محصولات فرهنگی جامعه الزهرا(س) به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق(ع)، محصولات خود را با تخفیف ویژه عرضه می کند.

در این راستا توضیح المسائل مراجع، محصولات حجاب و عفاف و اسباب بازی با تخفیف ۲۰  تا ۶۰ درصدی عرضه می شود.

همچنین کتب غیر درسی با ۵۰ درصد و کتب شهید مطهری با ۳۵ درصد تخفیف در این فروشگاه عرضه می شود.

گفتنی است، فروش ویژه و با تخفیف محصولات فرهنگی فروشگاه جامعه الزهرا (س) تنها تا پایان ماه ربیع الاول خواهد بود.

 
عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

 

گروه خبری: 

خدمت رسانی به فرزندان طلاب و کارکنان جامعه الزهرا(س) از مهدکوک تا دانشگاه

معاون اداری مالی جامعه الزهرا(س) در مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان این موسسه علمی، گزارشی از امکانات و تسهیلات مهیا برای خانواده طلاب و کارکنان ارائه داد.

 به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) صبح امروز و همزمان با سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص) و حضرت امام صادق(ع) به همت اداره تعاون و رفاه این موسسه علمی در تالار بیداری اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور ۲۷۰ نفر از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب فرزند کارکنان جامعه الزهرا(س) به همراه خانواده هایشان برگزار شد عباس محمدی، معاون اداری _ مالی جامعه الزهرا(س) با بیان اینکه فرزندان ما آینده سازان نظام اسلامی هستند گفت: خانواده ها باید برای موفقیت و آینده فرزندان خود برنامه داشته باشند و از آنها حمایت کنند که حضور آنها با فرزندانشان در این مراسم نمونه ای از این تلاش خانواده ها است.

 وی بیان داشت: در بین ۲۷۰ دانش آموز، دانشجو و طلبه ممتاز خانواده جامعه الزهرا (س) ۱۶۱ دانش آموز ممتاز دبستانی، ۳۸ دانش آموز دبیرستانی با معدل ۱۸ تا ۱۹ و ۶۲ دانش آموز دبیرستانی با معدل ۱۹ تا ۲۰، سه دانشجو و طلبه با معدل ۱۸ تا ۱۹ و شش دانشجو با معدل ۱۹ تا ۲۰ حضور دارند که این موجب افتخار ماست.

محمدی با اشاره به اینکه امروز دغدغه کنکور دیگر برطرف شده است اظهار داشت: از این رو تلاش دانش آموزان ممتاز باید برای گزینش بهترین دانشگاه و مرکز آموزش عالی باشد که این مساله نیازمند کوشش و دقت مضاعف است.

 وی با بیان اینکه در جامعه الزهرا(س) از مهد کودک تا دانشگاه وجود دارد، خاطرنشان کرد: مجتمع ورزشی جامعه الزهرا(س) مجموعه ای بی نظیر است که طلاب، اساتید و کارکنان این مرکز می توانند به همراه خانواده شان از آن استفاده کنند.

وی به کلاس های آموزشی با تخفیفات ویژه و نیز کلاس های تابستانی به عنوان بخشی دیگر از امکانات و تسهیلات جامعه الزهرا(س) برای کارکنان و خانواده آنها اشاره کرد و گفت: مرکز مشاوره این موسسه علمی آموزشی هم با حضور مشاوران خانواده و ازدواج در حال فعالیت است و به زودی بخش مشاوره تحصیلی نیز راه اندازی می شود و کارکنان و خانواده آنها می توانند از این امکان نیز استفاده کنند.

گفتنی است، در این مراسم از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا با اهدای هدایایی تجلیل شد. همچنین به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اسلام و امام صادق(ع)  به فرزندانی که نام آنها محمد، محمدصادق و فاطمه زهرا بود هدایایی اهدا شد.

گروه خبری: 

گزارش تصویری/ تجلیل از فرزندان ممتار تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س)

مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) همزمان با سالروز ولادت پیامبر اسلام(ص) و حضرت امام صادق (ع) در تالار بیداری اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل, مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان جامعه الزهرا(س) صبح امروز با حضور ۲۷۰ نفر از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب ممتاز و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مدنی، مدیر جامعه الزهرا(س) و عباس محمدی, معاون اداری مالی این موسسه علمی برگزار شد.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

صفحه‌ها

دیدگاه‌های اخیر