فرم جستجو

حوزه مدیریت

خبرهای مربوط به مدیریت

مدیر جامعه الزهرا(س): دانش‌آموخته این موسسه باید مبلغ، پژوهشگر، نویسنده و یا مدرس باشد

حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی» بر ضرورت تقویت دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تأکید و عنوان کردند: دانش‌آموخته این موسسه باید مبلغ، پژوهشگر، نویسنده و یا مدرس باشد و این موضوع از جمله اهداف جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) است.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمود مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در نشست صمیمی با اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) که در تالار بیداری اسلامی برگزار شد، به دوران تدریس کتاب نورانی لمعه، رسائل، مکاسب، کفایه و فقه مقارن در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ۱۵ سال قبل اشاره و عنوان کردند: امروز احساس من همانند احساس فردی است که به خانواده خود برگشته است و یک نفر از خود شما در جایگاه مسئولیت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) قرار گرفته است.

 

تدریس و استادی؛ یکی از نشاط انگیزترین فعالیت‌ها

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به ارزش و جایگاه استادی و معلمی در جامعه اشاره کردند و اظهار داشتند: تدریس و استادی، یکی از نشاط انگیزترین فعالیت‌ها است؛ استاد می‌تواند روح شاگردان را اقناع کند و شاگردان می‌توانند از استاد خود انرژی دریافت کنند.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی تصریح کردند: امروز نه در کسوت معلمی بلکه در کسوت خادم‌المعلّمین در محضر اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) هستم.

 

امروز دوران جنگ نرم و سلاح رسانه است/زنان، بیشترین مخاطبان در جنگ نرم هستند

ایشان یادآور شدند: نامگذاری دوره‌های تاریخ زندگی بشری بر اساس یکی از معیارها با توجه به سلاح‌های هر دوره بوده است، اما امروز اگر بخواهیم این دوره را نامگذاری کنیم، این دوره، دوره بمب اتم و یا بمب هیدروژنی نیست، بلکه امروز ما در دوره جنگ نرم و سلاح رسانه به سر می‌بریم.

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) ادامه دادند: امروز دوران جنگ نرم هستیم و سلاح این جنگ، رسانه‌های مختلف از جمله روزنامه ها، مجلات، سینما، تلویزیون، ابربمب اینترنت، کانال‌های اجتماعی و غیره است که بیشترین مخاطبان رسانه‌ها را هم زنان تشکیل می‌دهند.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی تصریح کردند: امروز دنیا برای رسیدن به اهداف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و غیره در بخش جنگ نرم و در حوزه بانوان سرمایه گذاری می‌کند.

ایشان با بیان این که مادران نقش تأثیرگذارتری نسبت به پدران بر تربیت انسان‌ها دارند، عنوان کردند: امروز شما به عنوان اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) جایگاه تأثیرگذاری دارید و باید در این مسیر، اهمیت و جدیت داشته باشید.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی با تصریح بر این که آینده کشور در دست بانوان است، تأکید کردند: امروز اگر بخواهیم چند مرکز تأثیرگذار در کشور را نام ببریم، به طور یقین، یکی از آنها جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  است.

 

طلاب به ثمره علم توجه ویژه داشته باشند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشتند: بنده به صورت همزمان در جامعه المصطفی العالمیه، دانشگاه امام باقر (علیه السلام) و جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تدریس کردم که در این میان، طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) درسخوان‌ترین بودند.

ایشان بیان داشتند: تقاضای من این است که آنچه که به طلاب منتقل می‌شود، فقط درس نباشد، بلکه علم باثمر به طلاب ارائه شود؛ همان طور که امام علی (علیه السلام) فرمودند: «اَلتَّواضُعُ ثَمَرَةُ الْعِلْمِ؛ تواضع، ثمره علم است».

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزودند: اساتید همواره باید به شاگردان یادآوری کنند که به هرجا که رسیدند، باید تواضع داشته باشند و ارتباط مناسب و تأثیرگذاری با مردم برقرار کنند تا بتوانند دست بندگان خدا را بگیرند، در غیر این صورت، علم‌آموزی آنها بی‌ثمر است.

 

تأکید مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بر ویژگی های بانوی طلبه موفق

حجت الاسلام و المسلمین مدنی بیان داشتند: همان طور که در همایش طلاب جدیدالورود خوابگاهی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان شد، اگر بانوان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) می‌خواهند بانوی طلبه موفق در زندگی باشند، باید چهار شاخصه «امْرَأَةٌ مُؤْمِنَة»، «زَوْجَةٌ صَالِحَة»، «والِدَةٌ برّه» و «مُعَلَّمَةٌ مُفَهَّمَة» را مد نظر داشته باشند و اساتید باید بر این ویژگی‌ها تأکید کنند.

ایشان ادامه دادند: اگر طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) این چهار ویژگی را داشته باشند، زندگی خانوادگی موفق و تأثیرگذاری خواهند داشت و این مسئله، افتخاری برای جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  خواهد بود.  

 

ضرورت تقویت دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به هدفگذاری‌های این موسسه اشاره و عنوان کردند: بنده در روز اول مسئولیت در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، این در و دیوار را به شهادت گرفتم که هیچ علم، توان، قدرت و فهمی در خود نمی‌بینم، مگر به توفیق الهی و اگر خداوند توفیق دهد، برنامه‌های متنوعی در دستور کار قرار گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی با اشاره به این که ۵۴ هزار دانش آموخته از جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) فارغ‌التحصیل شده اند، افزودند: یکی از ضرورت‌های جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، تقویت خروجی‌ها است و ما باید دانش‌آموختگان این موسسه را تقویت کنیم.

 

دانش‌آموخته جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) باید مبلغ، پژوهشگر، نویسنده و یا مدرس باشد

ایشان تصریح کردند: دانش‌آموخته جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) باید مبلغ، پژوهشگر، نویسنده و یا مدرس باشد و اگرچه درصد اندکی از طلبه‌ها به دنبال یادگیری معارف اسلام و اهل بیت(علیهم السلام) هستند که در جای خود ارزشمند است، اما این موضوع جزء اهداف جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  نیست.

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کردند: تربیت خروجی‌های جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  و بحث مهارت افزایی و آموزش در دستور کار قرار گرفته است، همچنین تربیت مدرس از ضرورت‌های امروز است که مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد.

 

پژوهش و آموزش طلاب به صورت همزمان صورت می‌گیرد

حجت الاسلام و المسلمین مدنی با بیان این که تقویت اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در دستور کار قرار گرفته است، عنوان کردند: دوره‌های مختلف آموزشی و توانمندسازی اساتید به صورت فراگیر برگزار می‌شود، همچنین تبادل تجربیات اساتید می‌تواند باعث افزایش توانمندی‌ها شود.

ایشان بر لزوم مهارت افزایی طلاب تأکید کردند و یادآور شدند: یکی از برنامه‌ریزی‌هایی که در دستور کار قرار گرفته است، این است که بحث پژوهش و آموزش در هم آمیخته شود و این فرصت برای طلاب فراهم شود تا از همان دوران ابتدایی تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به موضوع پژوهش بپردازند.

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان این که ما در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به امید نگاه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) خدمتگزاری می‌کنیم، اظهار داشتند: ما باید خود را به عنوان یک خانواده در نظر بگیریم و با همفکری جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) را سامان دهیم.

 

 

گروه خبری: 

به دستور مدیر جامعه الزهرا(س)؛ کارگران این موسسه تسهیلات سفر زیارتی به مشهد مقدس در سال جدید، دریافت می کنند

حجت الاسلام و السلمین «سید محمود مدنی» نسبت به اعطای تسهیلات سفر زیارتی مشهد مقدس، در راستای تکریم کارگران مشغول به کار در جامعه الزهرا(س)، دستور ویژه صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، بیستمین جلسه شورای جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) با حضور حجت الاسلام و المسلمین مدنی، مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، مدیران ارشد و معاونان این موسسه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی در این نشست تصریح کردند: این سنجه رضای الهی است که ارزش کارها و فعالیت ها را مشخص می کند.

مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با ارزشمند خواندن فعالیت کارگران در این موسسه، تأکید کردند: کارگران مشغول به خدمت در جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، باید مورد تکریم قرار گیرند.

در این جلسه، کلیات موضوع اعطای تسهیلات ویژه سفر کارگران به مشهد مقدس طرح و بررسی و بر این اساس معاونت اداری مالی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) مأمور تهیه و تنظیم جزییات طرح «تسهیلات ویژه سفر کارگران جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در سال جدید به مشهد مقدس»، شد.

این طرح با هدف تکریم کارگران و ارائه خدمات مناسب در این راستا به آنان تنظیم شده و تمام کارگران جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از این تسهیلات بهره مند می شوند.

گروه خبری: 

سه انتصاب در جامعه الزهرا(س) انجام شد

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در احکام جداگانه، حجت الاسلام و المسلمین «محمد جعفر یوسفیان» را به سمت مدیریت کل دفتر مدیر، حجت الاسلام و المسلمین «سید روح الله موسوی تبار» را به سمت سرپرستی اداره کل هماهنگی امور طلاب غیر ایرانی و جناب آقای «علی درزی رامندی» را به سمت سرپرستی معاونت اداری مالی، منصوب و از خدمات صادقانه جناب آقای «علی ضیائی»، سرپرست پیشین معاونت اداری مالی در جمع مدیران ارشد این موسسه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، بیستمین نشست شورای جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با حضور حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی»، مدیر جامعه الزهرا(س)، معاونان و مدیران ارشد این موسسه برگزار شد.

در این نشست احکام مسئولیت حجج اسلام و المسلمین «محمد جعفر یوسفیان»، «سید روح الله موسوی تبار» و جناب آقای «علی درزی رامندی» به ایشان تقدیم و از زحمات خالصانه و خدمات صادقانه جناب آقای ضیائی، سرپرست پیشین معاونت اداری مالی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در جمع مدیران ارشد این موسسه قدردانی شد.

 

انتصاب حجت الاسلام و المسلمین «محمد جعفر یوسفیان» به سمت مدیریت کل دفتر مدیریت جامعه الزهرا(سلام الله علیها)

حجت الاسلام و المسلمین «محمد جعفر یوسفیان» با حکم مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) به سمت مدیریت کل دفتر مدیر، منصوب شد.

وی که مدیریت حوزه های علمیه پاکستان در سازمان حوزه های خارج از کشور و مسئولیت دبیرخانه، مدیریت بخش بین الملل و معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) ، را در کارنامه کاری خود دارد؛ پیش از این سرپرستی اداره کل هماهنگی امور طلاب غیر ایرانی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را بر عهده داشته است.

 

 

انتصاب حجت الاسلام و المسلمین «سید روح الله موسوی تبار» به سمت سرپرستی اداره کل هماهنگی امور طلاب غیر ایرانی جامعه الزهرا(سلام الله علیها)

مدیر جامعه الزهرا(س) طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین «سید روح الله موسوی تبار» را به سمت سرپرستی اداره کل هماهنگی امور طلاب غیر ایرانی، منصوب و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین یوسفیان در طی تصدی این مسئولیت قدردانی کردند.

 حجت الاسلام و المسلمین موسوی تبار، فعالیت خود را در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با تدریس آغاز نمود و تا کنون تصدی مسئولیت های امور تحقیقات و پایان نامه ها، پذیرش معاونت بین الملل، معاونت بین الملل و مشاور بین الملل مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را بر عهده داشته است.

 

 

انتصاب جناب آقای «علی درزی رامندی» به سمت سرپرستی معاونت اداری مالی

مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها) طی حکمی جناب آقای «علی درزی رامندی» را به سرپرستی معاونت اداری مالی منصوب و از زحمات جناب آقای ضیائی، در طی تصدی این مسئولیت قدردانی کردند.

وی که پیشینه معاونت اداری مالی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را در کارنامه کاری خود دارد پیش از این مدیریت امور توسعه و نگهداری در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) را بر عهده داشته است.

 

 

 

گروه خبری: 

پیام تسلیت مدیر جامعه الزهرا(س) در پی درگذشت حاج شیخ حمید توران(ره)، امام جمعه فقید شیعیان استانبول

حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی»، با صدور پیامی، درگذشت امام جمعه فقید شیعیان استانبول، را تسلیت گفت.

حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی»، با صدور پیامی، درگذشت امام جمعه فقید شیعیان استانبول، را تسلیت گفت.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، در پیام مدیر جامعه الزهرا(س) که خطاب به حجت الاسلام و المسلمین صلاح الدین اوزگوندوز رهبر شیعیان ترکیه نوشته شده، آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ صلاح الدین اوزگندوز(دام عزه)
با سلام و تحیت
خبر درگذشت روحانی وارسته مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ حمید توران(رحمة الله علیه) موجب تأسف و تأثر گردید.

اینجانب فقدان آن مجاهد روشن بین و خدوم که عمر شریف خود را در دفاع از مقدسات امت اسلامی و مسائل بر حقّ آن سپری کرد به جنابعالی، جامعه شیعیان ترکیه، بازماندگان و مستفیدان از محضر این روحانی حق جو تسلیت می‌گویم.
از خداوند متعال علو درجات آن مرحوم و اجر بازماندگان را مسألت می‌نمایم.»

 

گفتنی است؛ حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ حمید توران بنیانگذار گروه شیعیان زینبیه از نخستین تشکل‌ها و سازمان‌های شیعیان ترکیه است.
وی در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دلیل حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، از سوی دولت لائیک وقت این کشور به چندین سال زندان محکوم شد.
مراسم تشییع حجت الاسلام شیخ حمید توران امام جمعه فقید شیعیان استانبول و معاون جمعیت زینبیه کشور ترکیه بیست و چهارم بهمن با حضور چشمگیر، با شکوه و کم نظیر مردم در منطقه هالکالی استانبول برگزار شد.
در این مراسم نمایندگان مقام معظم رهبری در کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان، حجت الاسلام والمسلمین دهسرخی مسئول بین الملل دفتر آیت الله العظمی سیستانی، مقامات ملی و محلی و شخصیت های روحانی از اهل سنت حضور داشتند.

 

 

گروه خبری: 

قدردانی از مرد بلورین جشنواره فیلم فجر برای نمایش تحسین برانگیز حجاب فاطمی

حجت الاسلام و المسلمین «سید محمود مدنی»، مدیر بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع، با صدور پیامی اقدام شایسته مرد بلورین جشنواره فیلم فجر، جناب آقای سید محمود رضوی را در نمایش تحسین برانگیز حجاب فاطمی در آیین اختتامیه این جشنواره ارج نهاد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مدیر بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع، با صدور پیامی اقدام شایسته مرد بلورین جشنواره فیلم فجر، جناب آقای سید محمود رضوی را در نمایش تحسین برانگیز حجاب فاطمی در آیین اختتامیه این جشنواره ارج نهاد.

در متن این پیام آمده است:

«الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّهِ حَسِيبًا

سوره مبارکه احزاب؛ آیه ۳۹

هنرمند متعهد، حله فاخر خلاقیت خود را جز بر اندام ارزش ها و اصالت ها نمی پوشاند. (مقام معظم رهبری -مدظله العالی-)

بی شک هنر، رساترین، بلیغ ترین و کاری ترین ابزار ابلاغ و تبلیغ پیام است و هر فرهنگ، تمدن و انقلابی تا در قالب هنر ریخته نشود، ماندگاری لازم را نخواهد داشت.

زبان هنر، اصیل ترین، خالص ترین و زیباترین زبان برای ابلاغ پیام های جهانی و مایه گسترش و نفوذ در خطه وسیع دلها و جانهای انسانی است و هنرمندان شایسته و آگاه در طول تاریخ همواره والاترین معارف انسانی را در کتیبه روزگار با نقشی جاودانه نگاشته اند.

نمایش تحسین برانگیز حجاب فاطمی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر از سوی تهیه کننده برترین و پرافتخارترین فیلم جشنواره، بار دیگر نشان داد که هنر و هنرمندی ماندگار خواهد بود که بر آرمانهای دینی و انقلابی پایبند و با هنر فاخر خویش ارزش های اسلامی و انقلابی را از این دریچه جهانی ترویج نماید.

جامعه الزهرا(سلام الله علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع، اقدام شایسته مرد بلورین جشنواره فجر جناب آقای سید محمود رضوی را ارج نهاده و اندیشه، خلاقیت و توان مضاعف در خلق آثار ارزشمند هنری برای این هنرمند مومن و انقلابی میهن اسلامیمان از درگاه خداوند منان، خواستار است.»

سید محمود مدنی/ مدیر جامعه الزهرا(س)

 

گفتنی است؛ آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شامگاه پنج شنبه بیست ویکم بهمن ماه با حضور اهالی سینما در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

سیدمحمود رضوی، تهیه کننده فیلم ماجرای نیمروز به همراه دخترش برای دریافت جوایز حضور پیدا کرد که حجاب دختر محمود رضوی مورد توجه قرار گرفت.

سیمرغ بلورین بهترین فیلم و همچنین سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی و سیمرغ بلورین آرای مردمی به فیلم «ماجرای نیمروز» اهدا شد.

 

 

 

 

گروه خبری: 

بنایی که بر اساس اخلاص و ایمان بناشده، خلل‌پذیر نیست

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) در همایش بزرگداشت و تجلیل خیرین حوزه‌های علمیه کشور بیان داشتند: خیرین مدرسه‌ساز، صدف سازان گوهر علم و دین در وجود بشریت هستند.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، اولین همایش بزرگداشت و تجلیل خیرین حوزه‌های علمیه خواهران کشور با حضور جمعی از مسئولان کشور، مدیران حوزه علمیه و خیرین در مجتمع آدینه تهران برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین «سید محمود مدنی» در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر و ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشتند: این انقلاب نهال باروری است که یکایک افراد این ملت با تلاش، فداکاری، تحمل و صبر خود در ثمره بخشی آن سهیم هستند و امیدواریم ثمره‌ی نهایی آن، زمینه‌سازی برای ظهور حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشد.

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) ضمن ابراز سلام ۱۴ هزار طلبه خواهر محصل در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) خاطرنشان کردند: در مشاجره‌ی کهنی که برای خلقت بشر رخ داد، وجود گوهر علم و دانش در وجود انسان بود که باعث قانع شدن مخالفان خلقت انسان شد.

ایشان افزودند: مدرسه‌سازان و خیرین بناهای مختلفی که همه در خدمت دانش و علم‌آموزی است؛ صدف سازان برای آن گوهر ارزشمند هستند؛ در این میان علوم اسلامی جایگاه ویژه‌ای دارند زیرا ما معتقدیم تمامی علوم و دانشمندان محترم‌اند ولی قطعاً و یقیناً هیچ دانشی راه به منزل مقصود نخواهد برد مگر اینکه از آبشخور وحی و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) عصمت و طهارت سیراب شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با اشاره به ساختار جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) تصریح کردند: مجموعه‌ی بزرگ و متنوع جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) افتخار دارد که بنیان‌گذار آن حضرت امام خمینی(ره) و هیئت مؤسس آن شخصیت‌های علمی بزرگی بودند که تعدادی از آن‌ها از مراجع عظام تقلید هستند.

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) اظهار داشتند: این مرکز تاکنون بیش از ۵۰ هزار فارغ‌التحصیل داشته و به اقتضای تحصیل بانوان در این مکان، در حال حاضر شیرخوارگاه، مهدکودک، پیش‌دبستانی، مدارس ابتدایی، دبیرستان و دانشکده هدی نیز در این مجموعه مشغول فعالیت هستند.

ایشان در ادامه گفتند: جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) دارای واحدهای دیگری ازجمله بخش روزانه، بخش خوابگاهی، بخش غیرحضوری و بخش مجازی است.

مدیر بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع با اشاره به میزبانی جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) از طلاب هشتاد کشور جهان، بیان داشتند: در مجموعه‌ی جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) برای گسترش فعالیت هایمان با کمبود فضای آموزشی و خوابگاهی روبرو هستیم.

استاد حوزه علمیه تأکید کردند: در این مجموعه‌ی فاخر و بزرگ همچنین به مسجد شایسته ای برای چندین هزار نفر دانش‌پژوه و استادانی که در آن رفت و آمد دارند و همچنین مردم، به صورت دوکاربرده نیاز است.

ایشان افزودند: ما در افق پیش روی خود، در تلاش هستیم تا بتوانیم دوره‌های بازآموزی و فعال‌سازی در رشته‌های مختلف برای بیش از پنجاه‌هزار نفر از دانش‌آموختگان خود برگزار کنیم و از وجود تمام کسانی که حاضر به همکاری در رشته‌های پژوهشی و تبلیغی هستند، استفاده کنیم و بر روی آموزش‌های خانواده تمرکز بیشتری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی به فعالیت پژوهشگاه اشاره کردند و به کارگیری نیروهای تخصصی را ازجمله اقدامات این بخش خواندند و اظهار داشتند: امیدواریم این مرکز علمی را که مبتنی بر علوم وحیانی، سنت ائمه معصومین(علیهم‌السلام)، دیدگاه‌های ارجمند اسلام و تفکر انقلاب اسلامی است؛ به‌عنوان مرجع برای سایر نهادها در سراسر دنیا معرفی کنیم.

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) خاطرنشان کردند: بسیاری از بناهایی که ما و شما اکنون از آن‌ها استفاده می‌کنیم، ساخته‌ی چندین نسل پیش از ماست و در این میان می‌توان به مسجد گوهرشاد اشاره کرد که سال‌هاست صبح، ظهر و شام در آن نماز جماعت اقامه می‌شود و واقف آن در ثواب این نمازها شریک می‌شود و این خصوصیت بناهای خیر است.

ایشان در پایان بیان کردند: بناهای دیگر خلل‌پذیرند ولی بنایی که بر اساس اخلاص و ایمان بناشده باشد، خلل‌پذیر نیست، زیرا که ساختمان‌ها فرومی‌ریزند و تجدید بنا می‌شوند ولی خداوند به ما وعده داده به تک‌تک افرادی که در تجدید آن بنا دخیل باشند ثواب کامل عنایت می‌کند.

 

 

 

گروه خبری: 

ایمان به خدا فردای انقلاب را بیمه خواهد کرد

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه شایسته است، نسل جدید با انقلاب اسلامی آشنا شوند، گفت: پیروزی‌های آینده ما در گروی ایمان به خداوند است و ایمان به خدا، فردای انقلاب و فردای تاریخ نسل جوان را بیمه خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمود مدنی» روز سه شنبه در مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نواختن زنگ انقلاب که در مجتمع آموزشی تربیتی هدی برگزار شد، به بیان خاطراتی شنیدنی از دوران انقلاب اسلامی پرداختند و اظهار داشتند: در سال ۵۷ طلبه حوزه خراسان در مشهد بودم و در ایام ورود امام خمینی(ره) به همراه کاروانی ۱۳۰ نفره به تهران آمدم.

ایشان با اشاره به حال و هوای روزهای آغازین انقلاب اسلامی،  بر نقش حضرت امام(ره) در همدلی مردم، تصریح کرده، افزودند: زمانی که از خیابان خاوران وارد تهران شدیم، مقواها و پلاکاردهایی تحت عنوان «ما پذیرای میهمانان امام هستیم» به همراه شماره تلفن و آدرس محل در مسیر خیابان نصب شده بود و افراد زیادی تلاش می‌کردند که مسافران را به خانه‌های خود دعوت کنند؛ در آن ایام، فرودگاه‌های ایران بسته بودند و اجازه پرواز به هواپیمای امام خمینی(ره) داده نمی‌شد، به همین دلیل، ورود امام راحل (ره) به میهن اسلامی با چند روز تأخیر مواجه شد و مردم تهران میزبان عاشقان حضرت امام خمینی(ره) بودند.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی با اشاره به جانفشانی‌های مردم ایران در طول دوران انقلاب، تصریح کردند: ما در دوران دفاع مقدس بیشتر از آن را دیدیم، به طوری که رزمندگان اسلام با وجود اینکه می‌دانستند احتمال برگشت آنها از عملیات وجود ندارد، اما برای رفتن به عملیات از یکدیگر سبقت می‌گرفتند.

 

رمز پیروزی انقلاب اسلامی، روحیه فداکاری و ایثارگری‌های ملت ایران و توکل به خداوند بود

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تأکید کردند: روحیه فداکاری، ایثارگری و شهادت جز در پرتوی ایمان و توکل به خداوند حاصل نمی‌شود و رمز اساسی پیروزی انقلاب اسلامی، روحیه فداکاری و ایثارگری‌های ملت ایران و توکل به خداوند بود.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی بیان داشتند: اگر شما دانش آموزان بخواهید در زندگی سعادتمند باشید و آرامش داشته باشید؛ آنچه که باعث می‌شود که زندگی را زیبا ببینید و در آن موفق شوید، ایمان و اعتقاد به خداوند است.

ایشان عنوان کردند: اگر ایمان و اعتقاد به خداوند در قلب‌های ما رسوخ کند، شجاع می‌شویم و می‌توانیم در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب بایستیم.

 

ایمان به خدا، فردای انقلاب را بیمه خواهد کرد/ نسل جدید با انقلاب اسلامی آشنا شوند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه پیروزی‌های آینده ما در گروی ایمان به خداوند است، گفت: ایمان به خدا، فردای انقلاب و فردای تاریخ نسل جوان را بیمه خواهد کرد و اگر ایمان به خدا را از دست دهیم، شکست خواهیم خورد.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان و نسل جدید با انقلاب اسلامی آشنا شوند، تصریح کردند: اگر مسئولی در جامعه اشتباه و یا خطایی مرتکب شد، به انقلاب اسلامی بدبین نشوید، زیرا مسیر نورانی انقلاب و امام راحل (ره) و شهدا مسیر مقدسی است.

ایشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما با انقلاب‌های دیگر متفاوت است، تأکید کردند: نسل جدید باید مسیر مقدس انقلاب اسلامی را بشناسند و ریشه‌ها، زمینه‌ها و حقیقت انقلاب اسلامی و وظیفه خود را در این مسیر بدانند.

 

مردم ایران در دوران قبل از انقلاب، از نظر سیاسی، اقتصادی و اعتقادی در ذلت بودند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشتند: برخی افراد خاطرات انقلاب را می‌شنوند، اما نمی‌توانند تصور کنند که ما در آن دوران از نظر سیاسی، اقتصادی و اعتقادی در چه ذلتی بودیم، شاه در مقابل سفیر آمریکا فردی ذلیل بود، اما در مقابل مردم ایران با عنوان اعلیحضرت، خدایگان شاهنشاه آریامهر مطرح بود.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی افزودند: امروز ما در مسائل اقتصادی مشکلاتی داریم، اما قبل از انقلاب اسلامی، روستاهای ایران از نظر آب آشامیدنی، برق، تلفن، حوزه بهداشت و درمان و جاده‌ها محروم بودند و زندگی برای روستائیان بسیار سخت بود.

ایشان اظهار داشتند: در آن دوران، ملت ایران از نظر اعتقادی در محرومیت بود، به طوری که یک فرد بهایی به مدت ۱۴ سال نخست وزیر ایران بود.

مدیر محترم جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کردند: پرچم انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا، امام راحل (ره) و تلاش ملت ایران در دستان نسل جدید قرار گرفته است و افق آینده در انتظار شما نسل جدید است، به طوری که اندیشه‌های نورانی و قلب‌های باصفای شما، آینده ایران را خواهد ساخت.

 

 

 

گروه خبری: 

بانوان طلبه در عرصه‌های خودسازی، خانواده و اجتماع متناسب با نام مبارک حضرت زهرا(س) رشد کنند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) در سه عرصه خودسازی، خانواده و عرصه اجتماعی در بالاترین حد درخشیدند، گفتند: بانوان طلبه در عرصه‌های طهارت نفس، خانواده و اجتماع متناسب با نام مبارک حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) رشد کنند.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «سیدمحمود مدنی» روز چهارشنبه در همایش طلاب جدیدالورود جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ که در تالار بیداری اسلامی برگزار شد، اظهار داشتند: طلاب جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) باید تلاش کنند تا همواره از دریای معارف قرآن کریم و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) بهره‌مند شوند.  

 

نام مبارک حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) بر تارک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) می‌درخشد

مدیر بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع عنوان کردند: اگر همه اهداف، ایده ها، آرزوها و مقاصد این مجموعه را بخواهیم در یک کلمه خلاصه کنیم، نام مبارک حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) است که بر تارک این مجموعه می‌درخشد.

ایشان با بیان اینکه ورود ما به این مجموعه به معنای زهرایی شدن و در این مسیر حرکت کردن است، گفتند: حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) در سه عرصه و در بالاترین حد امکان یک زن مسلمان درخشیده‌اند که اولین عرصه، خودسازی، اصلاح نفس و طهارت درون است.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی افزودند: اگر این مجموعه بزرگ و فاخر به حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) منتسب شده است، تمام رفتارها و کردارهای ما هم باید برگرفته از سبک زندگی آن حضرت باشد.

ایشان به آیه ۴۲ سوره آل عمران «إِنَّ اللَّهَ اصْطَفاکِ وَ طَهَّرَکِ وَ اصْطَفاکِ عَلي‏ نِساءِ الْعالَمينَ؛ خدا تو را برگزیده و پاک ساخته و بر تمام زنان جهان برتری داده است» اشاره و تصریح کردند: گرچه این آیه درباره حضرت مریم(سلام‌الله‌علیها) نازل شده است، اما پیامبرگرامی اسلام (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله) فرمودند: «حضرت مریم سرور زنان عالمیان دوران خودش بود، اما حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزیده اولین و آخرین است».

 

شرط حضور در خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها)، طهارت و پاکی است

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه شرط حضور در خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها)، طهارت و پاکی است، تأکید کردند: خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) مرکز عالم و هستی است و ما باید پاک ترین زندگی را انتخاب کنیم تا در ملاقات با حضرت فاطمه(سلام‌الله‌علیها) سرافراز باشیم.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی، دومین عرصه‌ای که حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) در آن درخشیده‌اند را عرصه خانواده عنوان کردند و ادامه دادند: این بانوی بزرگوار در این عرصه، آنچنان نقش خود را به خوبی ایفا کردند که پیامبر گرامی اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) به دخترشان، لقب «ام أبیها» را دادند.

ایشان با اشاره به نقش حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) در زندگی خانواده، اظهار داشتند: آن حضرت همسر نیکویی برای حضرت علی(علیه‌السلام) بودند و فرزندانی چون امام حسن(علیه‌السلام)، امام حسین(علیه‌السلام)، حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و حضرت ام کلثوم(سلام‌الله‌علیها) را تربیت کردند که سلسله‌جنبان نهضتهای عالی آزادگی هستند.

 

بانوان طلبه در عرصه‌های طهارت نفس، خانواده و اجتماع متناسب با نام مبارک حضرت زهرا(س) رشد کنند

مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه سومین عرصه درخشش حضرت فاطمه(سلام‌الله‌علیها)، عرصه اجتماعی است، گفتند: این بانوی بزرگوار در عرصه اجتماعی به تبلیغ و بیان معارف اسلامی پرداختند و خطبه عالی و عمیق فدکیه از جمله خطبه های آن حضرت است که تاکنون ده‌ها شرح برای آن نوشته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی تصریح کردند: بانوان طلبه در عرصه‌های طهارت نفس، خانواده و اجتماع متناسب با نام مبارک حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) رشد کنند تا دین خود را نسبت به آن حضرت ادا کنند.

ایشان به امکانات مجموعه فاخر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره کردند و افزود: امکانات مناسبی در حد توان در این مجموعه فراهم شده است که بانوان طلبه می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.

 

نقش مدیر در فرهنگ اسلامی، خدمتگزاری است

مدیر بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع با بیان اینکه نقش مدیر در فرهنگ اسلامی، خدمتگزاری است، تأکید کردند: مدیران این مجموعه این دغدغه را دارند که رشد فرهنگی و معنوی طلاب در این مجموعه بیشترشود و در این مسیر تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با اشاره به اینکه هم اکنون، بیش از ۱۲ هزار بانوی طلبه ایرانی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) مشغول به  تحصیل هستند، گفتند: بانوان طلبه، دلهای خود را به فضل الهی و با اعتماد به محبت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) آرامش ببخشید و به تحصیل مشغول شوند.

گروه خبری: 

مدیر جامعه‌الزهرا(س) شاخص‌های بانوی طلبه موفق را تشریح کرد

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین «سیدمحمود مدنی»، «امْرَأَةٌ مُؤْمِنَة»، «زَوْجَةٌ صَالِحَة»، «والِدَةٌ برّه» و «مُعَلَّمَةٌ مُفَهَّمَة» را چهار شاخص برای زن مومن موفق عنوان کرد و گفت: این شاخص‌ها، آینده بانوان طلبه را تا پایان تحصیلات مشخص می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین«سیدمحمود مدنی» روز سه شنبه در همایش طلاب جدیدالورود خوابگاهی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ که در تالار بیداری اسلامی برگزار شد، اظهار داشتند: تمام منظومه هستی بر مدار خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) طواف می‌کنند و امروز خواهران طلبه مهمان و ساکن خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) هستند.

مدیر بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع، با اشاره به فراز «هم فاطمه و ابوها و بعلها و بنوها» در حدیث شریف کساء، عنوان کردند: این فراز به معنای افضلیت حضرت فاطمه(سلام‌الله‌علیها) بر پیامبر گرامی اسلام(صلی‌الله‌علیه‌وآله) نیست، اما خداوند در این حدیث، حضرت فاطمه(سلام‌الله‌علیها) را در مدار و مرکز هستی قرار داده است.

 

طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در محضر حضرت زهرا و حضرت معصومه(علیهماالسلام) هستند

حجت الاسلام و المسلمین مدنی تصریح کردند: امروز پدران و مادران شما، دختران خود را به خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) فرستادند و شما، مهمان حضرت معصومه(سلام‌الله‌علیها) هستید، بانوی ممتاز و برجسته‌ای که سه امام معصوم(علیهم‌السلام) درباره ایشان فرمودند: «هر که او را زیارت کند، بهشت بر او واجب می‌شود»؛ بنابراین با دلی مطمئن و ضمیری شاد در این مسیر گام بردارید.

 

بیش از ۵۰ هزار بانو از جامعه‌الزهرا(س) فارغ‌التحصیل شدند/ شاخص‌های زن مومن موفق چیست؟

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به مجموعه فاخر و ارزشمند جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، افزودند: تا کنون بیش از ۵۰ هزار بانوی طلبه در سطوح مختلف علمی و حوزوی از این مرکز فارغ التحصیل شدند.

ایشان، چهار شاخص را برای زن موفق مومن بیان داشتند و تأکید کردند: آنچه که ما به عنوان هدف، خواسته، امید و آرزوی خود از یک طلبه جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) انتظار داریم، چهار کلمه «امْرَأَةٌ مُؤْمِنَة»، «زَوْجَةٌ صَالِحَة»، «والِدَةٌ برّه» و «مُعَلَّمَةٌ مُفَهَّمَة» است که بر تعابیر روایی و قرآنی تکیه دارد و آینده بانوان طلبه را تا پایان تحصیلات مشخص می‌کند. 

حجت الاسلام و المسلمین مدنی به آیه «وَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا لِّلَّذِينَ آمَنُوا اِمْرَأَةَ فِرْعَوْنَ» اشاره کردند و ادامه دادند: خداوند برای مومنین «امْرَأَةٌ مُؤْمِنَة» را مثال می‌زنند و بانوان طلبه باید به این مسئله توجه داشته باشند.

ایشان، اولین گام در مسیر طلبگی را تثبیت ایمان، اخلاق، عقاید و رفتار اسلامی در طلاب عنوان کردند و تصریح کردند: اگر ما نتوانیم خودمان را اصلاح کنیم، به هر جا هم برسیم، شکست می‌خوریم؛ اگر ما نتوانیم نور ایمان را در دورن خود مستقر کنیم، هر چه بالا رویم، خطر سقوط بیشتر خواهد بود.

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به تعبیر «زَوْجَةٌ صَالِحَة»، اظهار داشتند: آینده همه دختران ما یک ازدواج موفق است و طلاب باید خود را برای همسری و مادری شایسته آماده کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی اضافه کردند: طلاب باید در کسب مقام «مُعَلَّمَةٌ مُفَهَّمَة» بکوشند، یعنی معلمی که خود بصیر و فهیم است و با فهم کامل، دیگران را دعوت به ایمان، اسلام و تشیع می‌کند.

 

بانوان طلبه ادامه‌دهنده راه شهید مطهری(ره) باشند

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه بانوان طلبه به طهارت روح بپردازند، گفتند: امروز شما در خانه حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) هستید، بنابراین مهارت‌های زندگی را جدی بگیرید و درس زندگی را از آن حضرت بیاموزید.

ایشان بر لزوم توجه طلاب به آموزش‌ها و دروس جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تأکید کردند و افزودند: نهایت امکانات و توان این مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ ممکن است کاستی‌هایی باشد، اما به برکت انقلاب اسلامی امکانات ارزشمندی فراهم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی در پایان با اشاره به اینکه کتاب‌های شهید مطهری(ره) به زبان‌های مختلف در تمام دنیا درخشش دارد، تصریح کردند: امروز میلیون‌ها و ده‌ها میلیون شهید مطهری(ره) تکثیر شده است و خواهران طلبه باید خود را در افقی همانند شهید مطهری(ره)ببیند و ادامه‌دهنده راه شهید مطهری(ره) باشند.

گروه خبری: 

کشور به حرکت پرشتاب فرهنگی در جامعه الزهرا(س) نیاز دارد

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان: تأثیرگذاری جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در کشور، در کنار عمرها و سرمایه های ارزشمندی که روزانه در اینجا صرف می شود؛ نیاز به برنامه ریزی دقیق و همفکری و همراهی در دستیابی به اهداف مجموعه را دو چندان می کند و باید با توجه به نیاز فرهنگی جامعه، به حرکت علمی و فرهنگی این مجموعه شتاب داد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان در آیین تودیعی که صبح امروز، پنج شنبه، در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهراء(سلام الله علیها) برگزار شد، از دوره سه ساله مسئولیت در این مؤسسه، به جهت ارتباط  با برترین فرزندان این کشور که تمام هم و غم و همت خود را برای  انقلاب و اسلام و مکتب اهل بیت مصروف می کنند؛ به دورانی ارزشمند برای خویش یاد کردند.

ایشان در ادامه افزودند از همان روزهای نخستین مسئولیت در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) خود را مهمانی کوتاه مدت در این مجموعه می دانستم و از این روی تلاش کردم در فرصتی که در اختیار دارم با اعتقاد به اینکه حرکت در طریق قرب الهی با مشقت و فراز و نشیب همراه است؛ با کمک و همکاری شما در مسیر تعالی جامعه الزهرا(سلام الله علیها)  گام برداریم.

ایشان با تصریح بر اهمیت، منحصر به فرد بودن و ارزش کار در جامعه الزهرا(سلام الله علیها) عنوان کردند: نباید فراموش کنیم که این موسسه در تمام کشور، دانشگاه ها، مدارس و جامعه تأثیرگذار است و این موضوع مسئولیت بسیار زیادی را در تمام عرصه های تربیت وتحقیق و تعلیم و آموزش برای مدیران ما، به بار می آورد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان در ادامه افزودند: این مسئولیت مهم در کنار عمرها و سرمایه های ارزشمندی که روزانه در اینجا صرف می شود؛ نیاز به برنامه ریزی دقیق و همفکری و همراهی در دستیابی به اهداف مجموعه را دو چندان می کند و باید با توجه به نیاز فرهنگی جامعه، به حرکت علمی و فرهنگی این مجموعه شتاب دهیم تا به سرعت به نقطه کمال آن دست پیدا کنیم.

مدیر سابق جامعه الزهراء(سلام الله علیها) در پایان ضمن درخواست حلالیت و همچنین تبریک به مدیر جدید، ابراز امیدواری کردند: جامعه الزهرا(سلام الله علیها) همچون همیشه در مسیر خواست بقیه الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و رضایت حضرت زهرا(سلام الله علیها) حرکت کند.

 

گروه خبری: 

صفحه‌ها

دیدگاه‌های اخیر