فرم جستجو

معاونت آموزشی تربیتی

اخبار آموزش

دوره تابستانه(آنلاین) ویژه طلاب خوابگاهی برگزار می‌شود

مدیر مدرسه علمیه تمام وقت جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دوره تابستانه(آنلاین) در نیمسال سوم ۱۳۹۶-۱۳۹۵ ویژه طلاب خوابگاهی خبر داد.

تقویم آموزشی دروس تابستانه(آنلاین) ویژه طلاب خوابگاهی اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «نرگس سادات خداشناس»، مدیر مدرسه علمیه تمام وقت جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز پنج شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دوره تابستانه آنلاین به همت مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی ویژه طلاب خوابگاهی برگزار می‌شود.

مدیر مدرسه علمیه تمام وقت اظهار داشت: طلاب خوابگاهی جهت ثبت نام در دوره تابستانه آنلاین می‌توانند در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه از ساعت هشت الی ۲۴ از طریق اینترنتی در سامانه دانش‌پژوهان ثبت نام کنند.

خداشناس با اشاره به برنامه‌های درسی این دوره یادآور شد: «علوم قرآن»، «دانش حدیث»، «تاریخ ائمه» و «تاریخ انقلاب اسلامی» از جمله دروسی است که در این دوره ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: کلاس های دوره تابستانه آنلاین از اول تا ۱۶ مردادماه به صورت آنلاین و امتحانات در روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریورماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.

 

سومین مرحله دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری سومین مرحله از دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه خبر داد.

سومین مرحله از دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه به همت اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت شناخت سیره و منش حضرت امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) وآشنایی بیشتر طلاب با معارف بلند كتاب شریف نهج‌البلاغه، سومین مرحله حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه به همت اداره قرآن و حدیث در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: این طرح از فروردین سال ۹۶ و همزمان با ولادت باسعادت امام علی(علیه‌السلام) آغاز شد و مورد استقبال و تأیید طلاب و اساتید جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده با بیان اینکه تا کنون حدود ۴۰۰ نفر از طلاب در این دوره شرکت کردند، یادآور شد: طلابی که موفق به شرکت در مراحل قبل نشده‌اند، می‌توانند تا پایان تیرماه، پاسخنامه تمام مراحل را تحویل دهند.

وی با بیان اینکه دوره نهج‌البلاغه‌خوانی در ۱۲ مرحله برگزار می‌شود، افزود: در مرحله اول این دوره، حکمت‌های یک تا ۱۴۷ نهج‌البلاغه در نظر گرفته شده بود، برای مرحله دوم نیز حکمت‌های ۱۴۸ تا ۳۱۷ نهج‌البلاغه ارائه شد.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: سومین مرحله حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه شامل حکمت‌های ۳۱۷ تا ۴۸۰ کتاب شریف نهج‌البلاغه است.

 

طلاب می‌توانند جهت دریافت اطلاعات و ثبت نام به ورودی ساختمان شهید بهشتی، سرای ثقلین مراجعه کرده و یا  با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرند.

 

 

جهت دریافت پرسش‌نامه اولین دوره غیرحضوری نهج‌البلاغه‌خوانی(حکمت ۱ تا ۱۴۷) این پیوند را فعال کنید.

 

جهت دریافت پرسش‌نامه دومین دوره غیرحضوری نهج‌البلاغه‌خوانی(حکمت ۱۴۸ تا ۳۱۷) این پیوند را فعال کنید.

 

جهت دریافت پرسش‌نامه سومین دوره غیرحضوری نهج‌البلاغه‌خوانی(حکمت ۳۱۷ تا ۴۸۰) این پیوند را فعال کنید.

 

 

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ جامعه‌الزهرا‌(س) اعلام شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(س) از اعلام تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ مدارس علمیه و مراکزتخصصی جامعه‌الزهرا(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین «علیرضا حاجی‌زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: تقویم آموزشی مدارس علمیه و مراکز تخصصی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ پس از تأیید حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر «مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اعلام شد.

وی اظهار داشت: نیمه اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از ۱۹ شهریورماه آغاز و تا ۴ دی ماه ادامه دارد، همچنین نیمه دوم سال تحصیلی جدید، ۳۰ دی‌ماه الی ۲۵ اردیبهشت‌ماه سال آینده در نظر گرفته شده است.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: تعداد هفته‌های درسی در هر دو نیمسال تحصیلی به مدت ۱۵ هفته برنامه‌ریزی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده یادآور شد: امتحانات نیمه اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در کلیه مدارس علمیه و مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، پنجم الی ۲۱ دی‌ماه و امتحانات نیمه دوم سال تحصیلی، ۲۷ خردادماه الی ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود.

 

 

سلسله‌مسابقات کتابخوانی «روشنا» برگزار می‌شود

سرپرست مرکز تخصصی حکمت اسلامی بیان داشت: مسابقه «روشنا۱» از سلسله‌مسابقات کتابخوانی «روشنا» ویژه طلاب مرکز تخصصی حکمت اسلامی در ایام تابستان برگزار می‌شود.

مسابقه «روشنا۱» از سلسله‌مسابقات کتابخوانی «روشنا» ویژه طلاب مرکز تخصصی حکمت اسلامی در ایام تابستان برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «فهیمه فیضی»، سرپرست مرکز تخصصی حکمت اسلامی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: مرکز تخصصی حکمت اسلامی با هدف ارتقای سطح علمی طلاب تحصیلات تکمیلی، سلسله‌مسابقات کتابخوانی «روشنا» را به صورت تخصصی در حوزه‌های فلسفه اسلامی و کلام اسلامی برگزار می‌کند.

سرپرست مرکز تخصصی حکمت اسلامی اظهار داشت: اولین مسابقه از سلسله مسابقات کتابخوانی «روشنا» با عنوان «روشنا۱» با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت در ایام تابستان برگزار می‌شود.

فیضی با بیان اینکه شرکت در این مسابقات به صورت غیرحضوری و آنلاین است، افزود: در این مسابقات، کتاب «بنیادی‌ترین اندیشه‌ها» تألیف «مجتبی مصباح» ویژه رشته فلسفه اسلامی انتخاب و به شرکت‌کنندگان معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: کتاب «حق‌جو و حق‌شناس» اثر «علامه سیدشرف‌الدین موسوی» برای رشته‌های کلام اسلامی و کلام با گرایش مهدویت در نظر گرفته شده است.  

سرپرست مرکز تخصصی حکمت اسلامی اضافه کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند جهت تهیه کتاب به دفتر آموزش مرکز تخصصی حکمت اسلامی مراجعه کنند و از تخفیف ۵۰ درصدی بهره‌مند شوند.

فیضی یادآور شد: طلاب جهت شرکت در این سلسله‌مسابقات می‌توانند به سامانه دانش‌پژوهان در سایت http://jz.ac.ir مراجعه کنند و با فعال کردن گزینه آزمون در مسابقه «روشنا» شرکت کنند.  

وی بیان داشت: سلسله‌مسابقات «روشنا» از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ مهرماه برگزار می‌شود و شرکت در آزمون این مسابقه به منزله ثبت نام در آزمون است.

سرپرست مرکز تخصصی حکمت اسلامی در پایان به جوایز این مسابقه اشاره کرد و گفت: مرکز تخصصی حکمت اسلامی به نفرات اول تا سوم در هر یک از رشته‌ها جوایزی اهدا می‌کند.

نتایج مرحله سوم و چهارم دوره حدیث‌خوانی «اصول کافی» اعلام شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام نتایج مرحله سوم و چهارم دوره حدیث‌خوانی «اصول کافی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: سلسله‌مسابقات غیرحضوری «اصول کافی» به همت اداره قرآن و حدیث به صورت غیرحضوری و با هدف معرفت‌افزایی و انس طلاب با منابع معتبر حدیثی در حال برگزاری است.

وی افزود: این مسابقات با استقبال جمعی از طلاب حضوری، غیرحضوری و طلاب حوزه‌های علمیه اصفهان و کاشان از متن باب‌های دعا و علم از کتاب شریف «اصول کافی» برگزار شده است و نتایج مرحله سوم و جهارم آن به اطلاع شرکت‌کنندگان این مسابقه می‌رسد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده اظهار داشت: با توجه به تمهیدات انجام گرفته، علاقه‌مندان جهت شرکت در این سیر مطالعاتی می‌توانند به شرط ارائه پاسخ‌نامه مرحله اول تا هفتم تا ۱۰ تیرماه به شرکت‌کنندگان سیر مطالعات غیرحضوری اصول کافی بپیوندند.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان با اعلام اسامی برگزیدگان مرحله سوم و چهارم این دوره یادآور شد: برگزیدگان جهت دریافت هدایای خود میتوانند تا ۱۵ خردادماه به سرای ثقلین مراجعه کرده یا با شماره ۳۲۱۱۲۳۵۵  تماس بگیرند.

 

جهت مشاهده اسامی برگزیدگان مرحله سوم و چهارم دوره حدیث‌خوانی اصول کافی این پیوند را فعال کنید.

 

 

نتایج مسابقه کتابخوانی «حکومت قرآن» اعلام شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام نتایج مسابقه کتابخوانی «حکومت قرآن» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، عنوان کرد: مسابقه کتابخوانی «حکومت قرآن» به همت اداره قرآن و حدیث در ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

وی اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی کتاب حکومت قرآن را که رهیافتی به منظومه فکری رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) در موضوع قرآن بود که با استقبال مناسب طلاب جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روبرو بود.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: در این مسابقه، پنج نفر از برگزیدگان مسابقه به قید قرعه انتخاب شدند.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده بیان داشت: برگزیدگان مسابقه می‌توانند جهت دریافت هدایای خود تا ۱۵ خردادماه به ورودی ساختمان شهید بهشتی، سرای ثقلین مراجعه کنند.

 

اسامی برگزیدگان

هفتمین مرحله دوره غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» آغاز شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از آغاز هفتمین مرحله دوره مطالعاتی غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات، عنوان کرد: سلسله مسابقات غیرحضوری حدیث‌خوانی اصول کافی با هدف غربت‌زدایی از منابع معتبر حدیثی از شهریورماه سال گذشته آغاز شد.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: ۶ مرحله از این مسابقات با ارائه سؤالاتی از باب‌های «العشره»، «فضل القرآن»، «الدعاء»، «العلم» و بخش نخست باب «الایمان و الکفر» کتاب شریف «اصول کافی» برگزار شد که با استقبال چشمگیر طلاب، اساتید و کارمندان جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) و همچنین طلابی از مدارس علمیه خواهران استان قم و برخی مدارس علمیه خواهران شهرهای کاشان و اصفهان روبرو بود.

وی ادامه داد: سوالات مرحله هفتم از محتوای قسمت سوم باب «الایمان و الکفر» کتاب شریف «اصول کافی» استخراج شده و  امکان پیوستن خواهرانی که موفق به شرکت در مراحل قبلی این مسابقات نشده‌اند، به شرط ارائه پاسخنامه مراحل اول تا ششم همراه با پاسخنامه مرحله هفتم تا دهم تیرماه ۱۳۹۶ فراهم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده تصریح کرد: طلاب برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه به سرای ثقلین مستقر در ورودی ساختمان شهید بهشتی(رحمه الله علیه) یا پایگاه اطلاع رسانی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) به نشانی www.jz.ac.ir  و یا کانال تلگرام به آدرس jz_news@ مراجعه کنند.
 

تلفن تماس برای کسب اطلاعات بیشتر:  ۳۲۱۱۲۳۵۵

 

جهت دریافت پرسش های مرحله اول اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله دوم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله سوم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله چهارم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله پنجم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله ششم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.
 
جهت دریافت پرسش های مرحله هفتم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.

برگزاری درس اخلاق در سال تحصیلی جدید نظام‌مند می‌شود

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: طرح نخبه‌پروری، تشکیل مدارس آزاد و تربیت بانوان مجتهده از برنامه‌های آموزشی سال تحصیلی جدید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) است.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جلسه پایان سال تحصیلی، با هدف تشریح برنامه‌های معاونت‌های آموزشی و تربیتی، معاونت فرهنگی و تبلیغی و بخش مشاوره جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  روز چهارشنبه – ۳ خرداد –  با حضور معاونان، مسئولان، اساتید و طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

 

برگزاری درس اخلاق در سال تحصیلی جدید نظام‌مند می‌شود

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) نیز در تشریح فعالیت‌های این معاونت در سال آینده، اظهار داشت: نظام‌مند شدن درس اخلاق و حضور الزامی طلاب در این جلسات از برنامه‌های این معاونت است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده افزود: برگزاری چندین درس اخلاق با موضوعات مختلف به صورت همزمان برای بهره‌مندی طلاب با علاقه‌مندی‌های مختلف از دیگر برنامه‌های معاونت آموزشی تربیتی است.

 

اجرای طرح نخبه‌پروری و برگزاری دوره‌های تربیت مدرس در سال تحصیلی جدید

وی تصریح کرد: برنامه ریزی‌های لازم جهت برگزاری دوره‌های تربیت مدرس صورت گرفته و طلاب طبق شرایط اعلام شده و اساتید به صورت زمانبندی شده می‌توانند در این دوره‌های منسجم شرکت کنند که شامل ۳۰ واحد درسی با کلیه فنون لازم برای تدریس همچون مشاوره، روانشناسی تدریس و فنون روز دنیا در امر تدریس است.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: یکی از برنامه‌های دیگر آموزشی سال جدید نخبه‌پروری است و خواهرانی که مستعد و تلاشگر هستند، می‌توانند در طرح نخبه‌پروری شرکت کنند.

 

ایجاد پنج گرایش جدید در گروه علمی «تعلیم و تربیت»

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده در ارتباط با پذیرش رشته‌های سطح سه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، بیان داشت: با توجه به تقاضاهای مکرر، دوره مجازی برای رشته‌های «تعلیم و تربیت» و «تاریخ» در نظر گرفته شده و آمار ثبت نام رشته تعلیم و تربیت از هزار نفر عبور کرده است.

وی افزود: گروه علمی تعلیم و تربیت پنج گرایش جدید متناسب با فضای خواهران با عناوین تربیت دینی کودک، روانشناسی تربیتی، فلسفه تعلیم و تربیت، مشاوره خانواده و مدیریت آموزشی برنامه‌ریزی کرده که به شورای سیاست‌گذاری ارائه شده است و به محض تصویب شدن، اجرا می شود.

 

زمینه اجتهاد بانوان طلبه به صورت جدی پیگیری می‌شود/طرح تدریس آزاد اجرا می‌شود

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: قوانین آموزشی در فصل تابستان به صورت اندرویدی تهیه می‌شود تا اطلاع رسانی مسائل آموزشی به راحتی صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده در ادامه به برگزاری دوره‌ی عالی فقه اشاره و خاطر نشان کرد: زمینه اجتهاد بانوان طلبه به صورت جدی پیگیری می‌شود و در علوم دیگر مانند کلام، تعلیم و تربیت نیز به همین شکل برنامه‌ریزی خواهد شد و امیدواریم در چند سال آینده در علوم مختلف افرادی را به عنوان صاحبنظر داشته باشیم.

وی در پایان به طرح حوزه آزاد اشاره کرد و بیان داشت: این طرح به مدیریت ارسال شده و همچون برادران که طرح تدریس آزاد دارند، برای خواهران نیز قرار داده می‌شود تا خواهرانی که در زمینه تدریس علاقه‌مند و مستعد هستند، وارد عرصه تدریس شوند.

 

اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» در مسجد مقدس جمکران برگزار شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌‌علیها) از برگزاری اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی در ساختمان پلاک ۳۱۳ مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا  حاجی زاده» روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: اختتامیه جلسه نشست‌های هفتگی «رسم پروانگی» در ترم جاری، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای «الهی فر»، ذکر توسل  به حضرت ولیّ عصر«عجّل الله تعالی فرجه الشریف) و تقدیر و تشکر از طلاب فعال و شرکت‌کننده در این برنامه برگزار شد.

وی اظهار داشت: ارائه گزارش و جمع‌بندی دوسالانه و همچنین ارائه کلی برنامه‌های ترم آتی از دیگر موضوعاتی بود که در این مراسم برای شرکت کنندگان تبیین شد.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» مدت دو سال است که به صورت هفتگی ویژه طلاب خوابگاهی ایرانی و بین‌الملل و با  حضور اساتید اخلاق و تربیت  در خوابگاه حضرت خدیجه(سلام‌الله‌علیها) و در فضایی دوستانه برگزار می شود که در این مدت با استقبال طلاب خوابگاهی روبرو بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده با بیان این که اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» ترم جاری در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، بیان داشت: در این طرح سعی بر این بوده است که طلاب از سال اول ورود به حوزه تا زمان فارغ‌التحصیلی با معارف اعتقادی، اخلاقی و تربیتی به صورت بنیادی و زیربنایی  به آشنا یی کامل و جامعی دست پیدا کنند.

دهمین برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی برگزار شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دهمین و آخرین برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی در هفته جاری خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین‌الملل، حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا  حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دهمین و آخرین جلسه نشست هفتگی «رسم پروانگی» در ترم جاری  ویژه طلاب خوابگاهی در خوابگاه حضرت خدیجه(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.
وی اظهار داشت: در آخرین نشست «رسم پروانگی»، موضوعاتی چون «تفکر در صفات الهی جهت افزایش رابطه»، «انس با پروردگار متعال» و در نهایت «ارتقای میزان یقین به پروردگار» مورد مباحثه قرار گرفت.
معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: برنامه «رسم پروانگی»، شنبه های هرهفته ساعت ۱۹ الی ۲۰ ویژه طلاب خوابگاهی برگزار می شد که در هر جلسه، ۲۵ استاد و حدود ۵۰۰ نفر از طلاب ایرانی و بین الملل  شرکت می‌کردند.
حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده گفت: هفته آینده اختتامیه برنامه «رسم پروانگی» در مسجد مقدس جمکران با حضور طلاب شرکت کننده در این طرح و نیز اساتید برنامه برگزار می‌شود.

صفحه‌ها