فرم جستجو

معاونت آموزشی تربیتی

اخبار آموزش

ثبت‌نام بن‌کارت‌ نمایشگاه بین‌المللی کتاب

ثبت نام بن کارت‌های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای طلاب و اساتید جامعه الزهرا(سلام الله علیها) امکان پذیر می باشد.

ثبت نام  بن کارت‌های  نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای طلاب و اساتید جامعه الزهرا(سلام الله علیها) امکان پذیر می باشد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، معاون آموزشی تربیتی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با اعلام این خبر عنوان کرد: امسال نیز همانند سال گذشته امکان ثبت نام و دریافت بن کارت‌های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای طلاب و اساتید فراهم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی‌زاده افزود: زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی و طلاب تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۵ اردیبهشت ماه تمدید شده است و زمان ثبت نام بن کارت اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه: ۵ تا ۷ اردیبهشت ماه می باشد.

وی خاطر نشان کرد: طلاب و اساتید محترم می تواند با مراجعه به سامانه bon.tibf.ir  اقدام به خرید بن کتاب با تخفیف نمایند.

اطلاعیه حذف تک درس در مراکز تخصصی

مهلت حذف اضطراری تک درس در مراکز تخصصی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) طی اطلاعیه‌ای اعلام شد.

مهلت حذف اضطراری تک درس در مراکز تخصصی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) طی اطلاعیه‌ای اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، در این اطلاعیه آمده است:

پایان مهلت حذف اضطراری تک درس تا پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت می باشد و پس از این تاریخ تمدید نخواهد شد.

درس اخلاق عمومی ویژه طلاب بخش عصر برگزار شد

به همت اداره کل تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام الله علیها) درس اخلاق عمومی ویژه طلاب عصر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام الله علیها) از برگزاری برنامه درس اخلاق عمومی  ویژه طلاب بخش عصر در آستانه سالروز بعثت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا حاجی زاده» خاطر نشان کرد: این نشست اخلاقی با موضوع  اهمیت و فضیلت، ۲۷ رجب خجسته سالروز بعثت نبی مکرم اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) برگزار شد.

وی افزود: استاد محترم سرکار خانم«عابدی» در این جلسه با تاکید بر اهمیت این روز به عنوان پرخیر و برکت ترین روزهای سال، مهمترین اهداف رسالت پیامبر اعظم(صلّی‌الله‌علیه‌وآله) را که شامل برانگیختن فکر و اندیشه انسان و عقلانی شدن او درجهت رشد وتعالی و نیز تهذیب اخلاقی است، بیان کرد.

حاجی زاده تصریح کرد: در این جلسه همچنین در ارتباط با مقابله باجاهلیت و ستیز با حالت عوامانه انسان در تمام برهه های زمانی و جوامع انسانی به عنوان بزرگترین خدمت پیامبر اکرم(صلّی‌الله‌علیه‌وآله) به اسلام و تمامی بشر؛ سخن گفته شد.

وی در ادامه گفت: این برنامه هرهفته روزهای دوشنبه ساعت ۱۶ الی ۱۷ در آمفی تئاتر شهید بهشتی برگزار می گردد.

هشتمین محفل رسم پروانگی برگزار شد

به همت اداره کل تربیتی جامعه‌ الزهرا(سلام الله علیها) هشتمین برنامه «رسم پروانگی» درترم جدید در خوابگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، معاون آموزشی تربیتی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) بیان داشت: هشتمین  برنامه رسم پروانگی ویژه طلاب خوابگاهی  روز شنبه  - دوم اردیبهشت - برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا حاجی‌زاده» با اعلام این خبر، گفت: هشتمین  نشست هفتگی رسم پروانگی با موضوع «دعا ازدید گاه قرآن و روایات و آثار تربیتی دعا در زندگی دنیوی و اخروی» با تاسی برکلام الهی و فرمایشات ائمه معصومین(علیهم‌السلام) با هدف افزایش انس قلبی و معرفت الهی برگزار شد.

وی افزود: این برنامه هرهفته ساعت ۱۹ الی ۲۰ ویژه طلاب خوابگاهی با  حضور ۲۵ استاد و ۵۰۰ نفر از طلاب ایرانی و بین الملل برگزار می گردد.

آزمون ورودی جامعه الزهرا(س) برگزار شد

آزمون ورودی جامعه الزهرا(سلام الله علیها)،صبح روز جمعه، یکم اردیبهشت، به طور همزمان در ۴۷ حوزه امتحانی در ۳۱ استان کشور برگزار شد.

آزمون ورودی جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع، صبح روز جمعه، یکم اردیبهشت، به طور همزمان در ۴۷ حوزه امتحانی در ۳۱ استان کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: امسال برای نخستین بار آزمون ورودی تمام مقاطع تحصیلی اعم از سطح یک به دو، سطح دو، سطح سه و سطح چهار به صورت همزمان و هماهنگ در یک روز برگزار شده است.

حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» با اشاره به افزایش ۶۰ درصدی داوطلبان در آزمون ورودی سال جاری، انگیزه و علاقه به فراگیری علوم دینی و فراهم بودن قوانین برای جذب حداکثری را از مهم ترین علت‌های رشد داوطلبان برشمرد.

وی عنوان کرد: این آزمون به منظور سنجش و پذیرش داوطلبان برای ادامه تحصیل در قالب برنامه‌های حضوری، غیرحضوری و مجازی این موسسه برگزار شده است.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(سلام الله علیها) با بیان اینکه این آزمون در کل کشور با همکاری مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش برگزار شده است؛ تصریح کرد: تهران، مشهد، اصفهان و کرمان پس از قم، بیشترین آمار شرکت کنندگان در این آزمون ورودی را داشتند.

عمرانی فر در ادامه افزود: این آزمون در استان قم در ۱۳ حوزه امتحانی برگزار شد.

وی با بیان اینکه داوطلبان بازپذیری سطح دو ۶۰ دقیقه و داوطلبان ورودی سطح دو و سه ۷۰ دقیقه فرصت پاسخگویی به پرسش‌های آزمون داشتند؛ افزود: داوطلبان سطح چهار با دو دفترچه اختصاصی  و مشترک و در ۶ رشته «تفسیر و علوم قرآن با گرایش تفسیر تطبیقی»، «تفسیر و علوم قرآن با گرایش علوم و معارف قرآن»، «تاریخ اسلام با گرایش تاریخ اهل‌بیت علیهم‌السلام»، «فقه و اصول با گرایش فقه خانواده»، «کلام اسلامی» و «فلسفه اسلامی با گرایش حکمت متعالیه»، ۱۵۰ دقیقه برای پاسخگویی به پرسش‌های اختصاصی و ۴۵ دقیقه برای پرسش‌های عمومی فرصت داشتند.

عمرانی فر در پایان از اعلام نتایج اولیه آزمون کتبی با اعلام دو برابر ظرفیت در روز ۳۱ اردیبهشت ماه از طریق سایت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) خبر داد و تأکید کرد: پذیرفتگان آزمون کتبی تا پنجم خردادماه، جهت تکمیل فرم‌های مربوط به پذیرش، تعیین زمان مصاحبه و ارسال مدارک درخواستی از طریق سامانه پذیرش فرصت دارند.

 

فرم طراحی سوالات امتحانی منتشر شد

رئیس اداره امور اساتید جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، حجت الاسلام والمسلمین «ولی الله هاشم پور» از انتشار نمونه فرم طراحی سوالات نیمسال دوم ۹۶-۹۵ ویژه اساتید این موسسه خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین الملل، رئیس اداره امور اساتید، روز یکشنبه با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن امتحانات پایان ترم طلاب، لازم است اساتید جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در طرح سؤالات امتحانی، نکاتی را مد نظر قرار دهند.

وی رعایت ساختار طراحی سوال مطابق آیین نامه و توجه به نکاتی در زمان برگزاری امتحانات و پس از آن را از جمله این موارد برشمرد و تصریح کرد: سوالات امتحانی برای بررسی نهایی به گروه علمی مربوط ارسال می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشم پور تاکید کرد: فایل تایپ شده باید حداکثر ۱۵ روز قبل از برگزاری امتحان به آدرس ostad.takmili@jz.ac.ir (بخش تکمیلی ایرانی وبین الملل) و آدرس ostad.gerayeshi@jz.ac.ir (بخشهای عمومی گرایشی) ارسال شود و یا فایل به صورت حضوری تحویل این دفتر شود.

رئیس اداره امور اساتید، در پایان اظهار داشت: اساتید در صورت نیاز می توانند با شماره تلفن های ۳۲۱۱۲۳۲۷  بخش تکمیلی و ۳۲۱۱۲۲۶۶  بخش های گرایشی تماس بگیرند.

 

جهت مشاهده و دریافت فایل های «اطلاعیه طراحی سوال» و «فرم طراحی سوال» فایل های پیوست خبر را دانلود فرمایید.

 

 

افزایش ۶۰ درصدی داوطلبان آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۷-۹۶

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از افزایش ۶۰ درصدی داوطلبان آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسملین «اباذر عمرانی فر» روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر، عنوان کرد: در سال گذشته، آزمون‌های ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سطوح مختلف تحصیلی در زمان‌های مختلف برگزار می‌شد؛ امسال برای اولین بار، آزمون‌های ورودی در چهار مقطع تحصیلی بازپذیری سطح دو، سطح دو، سطح سه و سطح چهار به صورت همزمان در ۴۷ حوزه امتحانی واقع در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود.

 

افزایش ۶۰ درصدی داوطلبان آزمون ورودی/ تهران، مشهد، اصفهان و کرمان دارای بیشترین آمار داوطلبان آزمون ورودی هستند

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: امسال نسبت به سال گذشته، ۶۰ درصد افزایش پذیرش داشتیم، یعنی تمایل جوانان برای تحصیل علوم دینی نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است.

وی در ادامه تصریح کرد: تهران، مشهد، اصفهان و کرمان پس از قم، بیشترین آمار شرکت کنندگان در آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) را داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: در آزمون ورودی سال جاری، ۳۷۰ نفرحافظ نصف و کل قرآن کریم و ۲۰ نفر حافظ نصف و کل نهج البلاغه و صحیفه سجادیه  ثبت نام کرده‌اند؛ همچنین ۱۵۰ نفر از دانش‌آموزان دبیرستان‌های مجتمع آموزشی تربیتی هدی وابسته به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) که در سه استان فعالیت می‌کنند، در این آزمون ثبت نام کردند.

 

۲۵ الی ۳۱ فروردین‌ماه زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) 

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی می‌توانند از تاریخ ۲۵ الی ۳۱ فروردین‌ماه از طریق سایت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و یا سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند.

وی تصریح کرد: داوطلبان برای بهره مندی از شرایط معافیت از آزمون، حتما به بخش «معافیت از آزمون» دفترچه راهنما مراجعه کنند تا نسبت به شرایط معافیت اطمینان حاصل کنند.

 

آزمون دارای نمره منفی است

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر یادآور شد: افرادی که به دلایل مختلف قادر  به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نشدند، می‌توانند در روز آزمون و قبل از حضور در جلسه آزمون، کارت خود را از طریق سامانه پذیرش دریافت کنند.

وی تأکید کرد: با توجه به این که محل آزمون و حوزه امتحانی در زمان ثبت نام مشخص شده است و زمانی هم برای ویرایش آن اختصاص داده شده بود، امکان تغییر مکان آزمون وجود ندارد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار کرد: به داوطلبان توصیه شده است که حتی المقدور وسایل اضافه به همراه خود نداشته باشند، اما در عین حال، تمهیداتی اندیشیده شده است تا جایگاه ویژه امانت برای داوطلبان ایجاد شود.

وی ادامه داد: داوطلبان یک یا دو روز قبل از آزمون، حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند تا با مشکل مواجه نشوند، همچنین مداد مشکی نرم، خودکار، پاک کن و کارت شناسایی معتبر دارای عکس به همراه داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر یادآور شد: آزمون دارای نمره منفی است و به ازای هر سه پاسخ نادرست، یک نمره منفی در نظر گرفته شده است.  

 

زمانبندی آزمون برای مقاطع تحصیلی مختلف

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) عنوان کرد: سوالات سه مقطع تحصیلی بازپذیری سطح دو، سطح دو و سطح سه به صورت چهارگزینه ای طراحی شده است، اما سوالات سطح چهار به صورت چهارگزینه ای و تشریحی است.

وی افزود: سوالات مشترک به صورت چهارگزینه‌ای است که باید با مداد مشکی نرم پر شوند و سوالات اختصاصی به صورت تشریحی است که باید با خودکار آبی یا مشکی پاسخ داده شوند. 

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر ادامه داد: زمان آزمون برای داوطلبان بازپذیری سطح دو ۶۰ دقیقه و داوطلبان سطح دو ۷۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: داوطلبان سطح سه دارای دو دفترچه مشترک و اختصاصی هستند که ۴۰ دقیقه برای آزمون مشترک و ۳۰ دقیقه برای آزمون اختصاصی در نظر گرفته شده است؛ همچنین داوطلبان سطح چهار نیز دارای دو دفترچه اختصاصی  و مشترک هستند که ۱۵۰ دقیقه برای سوالات اختصاصی و ۴۵ دقیقه برای سوالات عمومی فرصت دارند.

 

فارغ‌التحصیلان ۴۷ رشته دانشگاهی همخوان مجاز به شرکت در آزمون سطح سه هستند

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: داوطلبان سطح دو در سه برنامه آموزشی حضوری(خوابگاهی، روزانه نیمه وقت و روزانه تمام وقت)، غیرحضوری و مجازی ثبت نام کردند. 

وی افزود: داوطلبان بازپذیری سطح دو در سه برنامه آموزشی غیرحضوری و حضوری نیمه وقت صبح و حضوری نیمه وقت عصر شرکت کرده‌اند، همچنین آزمون سطح سه برای فارغ‌التحصیلان سطح دو حوزه‌های علمیه و فارغ‌التحصیلان رشته‌های دانشگاهی همسو با حوزه علمیه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمرانی فر یادآور شد: در آزمون مقطع تحصیلی سطح سه، ۴۷ رشته تحصیلی دانشگاهی به عنوان رشته‌های همخوان و همسو معرفی شده که در دفترچه راهنمای پذیرش درج شده است که مانند بقیه داوطلبان سطح سه  در ۱۲ رشته حضوری و ۵ رشته مجازی در آزمون شرکت می‌کنند.

وی تصریح کرد: داوطلبان مقطع تحصیلی سطح چهار به صورت حضوری و در ۶ رشته «تفسیر و علوم قرآن با گرایش تفسیر تطبیقی»، «تفسیر و علوم قرآن با گرایش علوم و معارف قرآن»، «تاریخ اسلام با گرایش تاریخ اهل‌بیت علیهم‌السلام»، «فقه و اصول با گرایش فقه خانواده»، «کلام اسلامی» و «فلسفه اسلامی با گرایش حکمت متعالیه» در آزمون شرکت می‌کنند.

 

وجود ۱۳ حوزه امتحانی در استان قم

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به حوزه‌های امتحانی داوطلبان، گفت: در تهران و خراسان رضوی ۳ مرکز آزمون و برای استان قم، ۱۳ مرکز آزمون در نظر گرفته شده است که داوطلبان با توجه به آدرس حوزه امتحانی که در بر روی کارت خود درج شده است، به مرکز آزمون مراجعه می‌کنند.

وی با بیان این که آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، روز جمعه، اول اردیبهشت‌ماه ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود، عنوان کرد: داوطلبان باید یک ساعت قبل از آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشند تا اگر در کارت ورود به جلسه افراد مغایرتی وجود دارد، توسط ناظرین آزمون رفع شود.

 

نتایج اولیه آزمون ورودی، دو برابر ظرفیت اعلام می‌شود

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمرانی فر یادآور شد: نتایج اولیه آزمون کتبی با اعلام دو برابر ظرفیت در روز ۳۱ اردیبهشت ماه از طریق سایت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان باید تا پنجم خردادماه، جهت تکمیل فرم‌های مربوط به پذیرش، تعیین زمان مصاحبه و ارسال مدارک درخواستی از طریق سامانه پذیرش اقدام کنند. 

 

 

اول اردیبهشت‌ماه؛ آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در اول اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، «اباذر عمرانی فر» روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر به جزئیات آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره و عنوان کرد: این آزمون ساعت ۹ صبح در مراکز همه استان های کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آدرس دقیق محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج شده است، اظهار داشت: ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانند از تاریخ ۲۵ الی ۳۱ فروردین، کارت ورود به جلسه آزمون را از طریق سایت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دریافت کنند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: اسامی قبول‌شدگان مرحله اول روز ۳۱ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

عمرانی فر تصریح کرد: قبول‌شدگان آزمون کتبی باید تا پنجم خردادماه، جهت تکمیل فرم‌های مربوط به سایت جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و شرکت در مصاحبه اقدام کنند تا در صورت قبولی در مصاحبه در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  مشغول به تحصیل شوند.

درخشش طلاب غیرحضوری در مسابقه علمی کوثر

مدیر مرکز آموزش غیرحضوری از درخشش طلاب غیرحضوری عمومی و تکمیلی در مسابقه علمی کوثر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «حاجی پور»، مدیر مرکز آموزش غیرحضوری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر، عنوان کرد: طلاب غیرحضوری در مسابقه علمی کوثر که در تاریخ پنجم اسفندماه سال گذشته در قم و ۶ استان دیگر برگزار شده بود، رتبه های درخشانی کسب کردند.

مدیر مرکز آموزش غیرحضوری اظهار داشت: طلاب غیرحضوری سطح عمومی، رتبه‌های اول و دوم رشته‌های «فقه و اصول»، «قرآن و حدیث»، «منطق و کلام» و طلاب غیرحضوری سطح تکمیلی، رتبه‌های اول و دوم رشته‌های «تفسیر و قرآن» و «فقه و اصول» را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان این که هفت نفر از طلاب غیرحضوری در این مسابقه حائز رتبه‌های برتر شدند، تصریح کرد: در این مسابقه، ۴ نفر از طلاب غیرحضوری سطح عمومی و ۳ نفر از طلاب غیرحضوری سطح تکمیلی رتبه‌های اول و دوم را کسب کردند.

 

اسامی طلاب غیرحضوری برگزیده در مسابقه علمی کوثر به شرح ذیل است:

برگزیدگان مسابقه علمی کوثر اعلام شدند

مدير اداره ارزشيابی تحصيلی و مسابقات علمی معاونت آموزش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه علمی کوثر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و بين‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «مهدي رسولي‌نيا» روز چهار‌شنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اشاره به اینکه مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تاریخ پنجم اسفند ماه سال گذشته برگزار شد، عنوان کرد: هدف از برگزاری آن، ايجاد نشاط، رقابت علمي و نيز شناسايي استعدادهاي برتر طلاب در موضوعات مورد نظر است.

وی اظهار داشت: امسال شاهد برگزاری چهارمین دوره مسابقه سابقه علمی کوثر ویژه طلاب ایرانی سطح دو، اولین دوره مسابقه علمی کوثر طلاب بین‌الملل سطح دو و همچنین اولین دوره مسابقه علمی کوثر طلاب سطح سه ایرانی و بین‌الملل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  بودیم.

مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمي یادآور شد: این مسابقه، به صورت همزمان با قم، در شهرهای تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، شیراز و البرز به صورت حضوری برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسولي‌نيا با بیان این که مسابقه علمی کوثر به صورت موضوعی و تخصصی برگزار شد، گفت: جهت برگزاری این مسابقه، ۷  موضوع در نظر گرفته شد که برخی از موضوعات در دو سطح «الف» و «ب» برگزار شدند که در مجموع ۱۳ سطح بودند و برگزیدگان در همه سطوح مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی ضمن تشکر از همه طلابی که در این مسابقه شرکت نموده و زمینه رقابت علمی را ایجاد کردند، اسامی برگزیدگان مسابقه را به شرح ذیل اعلام نمود:

 

جهت مشاهده برگزیدگان مسابقه علمی کوثر، این پیوند را فعال کنید.

صفحه‌ها