فرم جستجو

درس اخلاق

پیاده سازی جلسات اخلاق

خطبه امام حسین(ع) در جلسه درس اخلاق نوبت عصر تبیین شد

مدیر کل تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تبیین خطبه امام حسین(علیه‌السلام) توسط استاد حوزه و دانشگاه در درس اخلاق ویژه طلاب بخش عصر در این هفته خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم «طیبه السادات طباطبایی» روز سه شنبه  در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ششمین جلسه درس اخلاق ویژه طلاب عصر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) همزمان با سالروز شهادت امام سجاد(علیه‌السلام) برگزار شد.

مدیر کل تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین «جواد عصاری»، استاد حوزه و دانشگاه در ادامه مبحث جلسه گذشته به تبیین یکی از خطبه‌های امام حسین(علیه‌السلام) در روز عاشورا و راه های نفوذ و وسوسه های شیطان پرداخت.

طباطبایی یادآور شد: درس اخلاق طلاب نوبت عصر روزهای دوشنبه هر هفته ساعت ۱۶ تا ۱۷ با موضوعات و مباحث معرفتی و اخلاقی در آمفی تئاتر شهید بهشتی(ره) برگزار می‌شود.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

با حضور استاد قرائتی؛ دومین جلسه سلسله‌مباحث اخلاقی برگزار می‌شود

دومین جلسه از سلسله‌مباحث اخلاقی با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین قرائتی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

دومین جلسه از سلسله‌مباحث اخلاقی با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین قرائتی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل، دومین جلسه از سلسله مباحث اخلاقی با حضور حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین «محسن قرائتی»، مفسر قرآن کریم در جلسه درس اخلاق جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

دومین جلسه سلسله‌مباحث اخلاقی روز چهارشنبه، ۲۶ مهرماه ساعت ۱۰ تا ۱۱ در تالار بیداری اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تشکیل می‌شود.

گفتنی است؛ نخستین جلسه از سلسله‌مباحث اخلاقی استاد قرائتی با حضور گسترده طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) هفته گذشته(۱۹ مهرماه) در جلسه درس اخلاق عمومی برگزار شد.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news
گروه خبری: 

استاد حوزه: خضوع علمی از نشانه‌های اخلاص است

مدیر مرکز تخصصی امام خمینی(ره) نشانه‌های اخلاص و راه های ایجاد آن در درون انسان را تبیین کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین خانی، نشانه‌های اخلاص و راه های ایجاد آن در درون انسان را مورد تبیین قرار داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، جلسه درس اخلاق اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز یکشنبه، ۲۳ مهرماه با حضور اساتید این مؤسسه در سالن آمفی تئاتر ساختمان شهید بهشتی(ره) برگزار شد.

در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین «هادی حسین خانی»، مدیر مرکز تخصصی امام خمینی(ره) با بیان روایاتی از اهل بیت(علیهم‌السلام) درباره اهمیت اخلاص طلاب و اساتید به بیان نشانه‌های اخلاص در افراد پرداخت.

وی اظهار داشت: عدم چشمداشت و درخواست مالی یکی از نشانه‌های اخلاص است، همانطور که خداوند در آیه ۹ سوره مبارکه انسان می فرماید: «إِنَّما نُطْعِمُکُمْ لِوَجْهِ اللَّهِ لا نُريدُ مِنْکُمْ جَزاءً وَ لا شُکُوراً؛ و می‌گویند: ما شما را بخاطر خدا اطعام می‌کنیم و هیچ پاداش و سپاسی از شما نمی‌خواهیم».

مدیر مرکز تخصصی امام خمینی(ره)، پرهیز از خودنمایی، عدم علاقه به ثبت شدن کار با نام فرد و عدم توجه به تعداد مخاطبین را از نشانه‌های اخلاص در انجام کارها برشمرد و افزود: در اختیار قرار دادن اسناد علمی خود اعم از جزوات، کتاب و یا یادداشت و همچنین خضوع علمی در برابر دیگران از جمله نشانه‌های اخلاص طلاب و اساتید است.

حجت الاسلام و المسلمین حسین خانی در ادامه به راهکارهایی در خصوص ایجاد اخلاص در درون انسان اشاره کرد و گفت: هر چه معرفت انسان نسبت به خداوند متعال بیشتر شود، اخلاص انسان بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: هر چه محبت انسان نسبت به خداوند بیشتر شود، انسان اعمال خالصانه‌تری خواهد داشت.

گفتنی است، جلسه درس اخلاق اساتید که در آستانه سالروز شهادت امام سجاد(علیه‌السلام) برگزار شد، با ذکر مصیبت حضرت أباعبدالله الحسین(علیه‌السلام) پایان یافت.

گروه خبری: 

عوامل موفقیت در تحصیل و تهذیب طلاب

استاد جامعه الزهرا(س) در نخستین جلسه درس اخلاق ویژه طلاب مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی جامعه‌الزهرا(س) عوامل موفقیت در تحصیل و تهذیب را تبیین کرد.

به گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل، جلسه درس اخلاق ویژه طلاب مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی روز یکشنبه در آستانه شهادت امام سجاد(علیه‌السلام) برگزار شد.

در این جلسه که مدیر، اساتید، طلاب و کارکنان این مرکز حضور داشتند، سرکار خانم «ملیحه لباف»، استاد حوزه و دانشگاه به بیان درس­هایی از عاشورا پرداخت و به عوامل موفقیت در تحصیل و تهذیب اشاره کرد.

وی، معرفت و بصیرت، خلوص نیت، صبر و استقامت را از عوامل موفقیت دانست و افزود: اگر بخواهیم به فلاح و رستگاری برسیم و فوز عظیم شامل حال ما بشود، باید نسبت به هر کاری از جمله تحصیل، شناخت داشته باشیم.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: قصد و نیت ما در هر کاری باید رنگ خدایی داشته باشد، در این صورت درس خواندن و کلاس رفتن ما هم عبادت عبادت محسوب می‌شود.

لباف، برنامه­ ریزی و نظم، توجه و تمرکز، تلاش و کوشش، توکل، توسل و تفویض را از دیگر عوامل موفقیت بر شمرد و با اشاره به خطبه ۱۷۲نهج البلاغه گفت: عمر انسان در این دنیا کوتاه است و این دنیا خانه و منزل ما نیست، بنابراین باید از این فرصت دنیا استفاده کرد و با تلاش و کوشش برای آخرت توشه بگیریم.

در پایان این مراسم، سرکار خانم افضلی به ذکر مصائب اهل بیت(علیهم‌السلام) پرداخت.

گروه خبری: 

هیچ لذتی بالاتر از بندگی خداوند متعال نیست

استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: لذت همه ائمه معصومین(علیهم‌السلام) در این دنیا این بود که بندگی خداوند متعال را کردند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جلسه درس اخلاق اختصاصی مدرسه علمیه غیرایرانی روز یکشنبه با حضور پرشور طلاب، مدیر و کارمندان آموزشی و تربیتی این مدرسه در سالن اجتماعات طبقه سوم ساختمان شهید مطهری(ره) برگزار شد.

در این جلسه، سرکار خانم « زهراسادات میرامام»، استاد و مبلغ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان سخنران حضور داشت و به موضوع «بهترین بندگی پروردگار در زندگی امام حسین(علیه‌السلام)» پرداخت.

وی با اشاره به آیات «یَا أَیَّتُها النَّفسُ المُطمَئِنَّة إِرجعی إِلی ربِّکَ راضیةً مَرضیة فَادخلی فِی عِبادی وَادخلی جَنََّتی» در سوره مبارکه فجر، اظهار داشت: برای امام حسین(علیه‌السلام) هیچ لذتی بالاتر از بندگی خداوند متعال نبود.

استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) ضمن بیان برخی وقایع عاشورا و شهادت حضرت أباعبدالله الحسین(علیه‌السلام)، طلاب را به مطالعه کتاب «اَلْخَصائصُ الْحُسَینیه» تألیف علامه «شیخ جعفر شوشتری» و ترجمه آن تحت عنوان «اشک روان بر امیر کاروان» توصیه کرد.

میرامام با بیان اینکه تاج بندگی خداوند بر سر هر انسانی قرار نمی گیرد، تصریح کرد: عبد بودن به معنای راضی بودن به آنچه خداوند راضی است و لذت همه ائمه معصومین(علیهم‌السلام) در این دنیا این بود که بندگی خداوند متعال را کردند.

جلسه درس اخلاق با ذکر مصیبت حضرت أباعبدالله الحسین(علیه‌السلام) به پایان رسید.

گروه خبری: 

بانو گل‌گیری: طلاب باید زیّ طلبگی را حفظ کنند

استاد اخلاق حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: در قرآن کریم به طور خاص و ویژه به زیّ بانوی مسلمان اشاره شده است تا با سایر زنان متفاوت باشد.

استاد اخلاق حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: در قرآن کریم به طور خاص و ویژه به زیّ بانوی مسلمان اشاره شده است تا با سایر زنان متفاوت باشد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، نخستین جلسه درس اخلاق ویژه طلاب مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با موضوع «زیّ طلبگی با الگوگیری از نمونه‌ها و الگوهای تربیتی و اخلاقی عاشورا» روز یکشنبه در حسینیه امام خمینی(ره) این مؤسسه برگزار شد.

در این جلسه، بانو مجتهده «معصومه گل‌گیری»، استاد درس خارج احکام بانوان به بیان مقدمات بحث زیّ طلبگی پرداخت و اظهار داشت: طلبه جمع طالب و به معنای فردی است که دانش دین را طلب می­کرده و در این معنا تعیّن پیدا کرده است.

استاد اخلاق حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه کلمه «زیّ» به معنای پوشش و رفتار ظاهری است، افزود: مجموعه گفتار، رفتار و اندیشه فرد طلبه باید همانند سایر طلاب از صدر اسلام تا کنون به گونه‌ای باشد که هر  که او را می‌بیند، بگوید: «هذه طالبه؛ این شخص طلبه است».

بانو مجتهده گل گیری با بیان اینکه همه صنف‌ها باید زیّ خودشان را رعایت کنند، تصریح کرد: در اسلام برای هر قشری آداب و دستوراتی آمده، از جمله امام صادق(علیه‌السلام) برای صنف شیعیان پیشنهاداتی دارند، به عنوان مثال این روایت که «به گونه‌ای میان مردم معاشرت کنید که حتی آنهایی که در مذهب شما نیستند، وقتی شما را می‌بینند بگویند این فرد جعفری است»، منسوب به امام جعفر صادق (علیه‌السلام) است.

وی به چند روایت از نشانه­های مؤمن اشاره کرد و بیان داشت: در روایات، مؤمن همان شیعه است و بخش‌هایی از کتب روایی به صفات مؤمنان که شعیه را متمایز می‌کند، اختصاص دارد.

استاد درس خارج جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پاسخ به این سؤال  که چرا افرادی از سایر ادیان و مذاهب با وجود علاقه‌ای که به امام حسین(علیه‌السلام) و حضرت عباس(علیه‌السلام) دارند، اما شیعه نمی‌شوند؟، عنوان کرد: این افراد برای اهل بیت(علیهم‌السلام) احترام ویژه‌ای قائل هستند، اما فرقی بین رفتار ما شیعیان و خودشان(غیرشیعیان) نمی‌بینند که به اسلام راغب شوند، زیرا طرز فکر، پوشش، تعامل و... همه مثل هم است.

بانو مجتهده گل گیری یادآور شد: در قرآن کریم به طور خاص و ویژه به زیّ بانوی مسلمان در جامعه اشاره شده است تا با سایر زنان متفاوت باشد.

وی افزود: درسوره مبارکه احزاب به مسأله حجاب به طور مستقیم پرداخته شده است، به طوریکه زنان با این شیوه پوشش، متفاوت از غیرمسلمانان و کنیزان می­شدند.

استاد اخلاق حوزه علمیه خواهران در ادامه به اهمیت علم اشاره کرد و اظهار داشت: اولین چیزی که در کتاب­های روایی ما پس از عقل و جهل به آن اشاره شده، موضوع علم است و در باب اهمیت علم، معرفی عالم و متعلم و اینکه عالم در پیشگاه خدا چه منزلتی دارند، روایات زیادی وجود دارد.

بانو مجتهده گل گیری با اشاره به آیه ۹ سوره مبارکه زمر، گفت: خداوند در این آیه می‌فرماید: «قُلْ هَلْ‏ يَسْتَوِي‏ الَّذينَ يَعْلَمُونَ وَ الَّذينَ لا يَعْلَمُونَ إِنَّما يَتَذَكَّرُ أُولُوا الْأَلْبابِ؛ بگو آیا کسانی که می‌دانند با کسانی که نمی‌دانند یکسانند؟! تنها خردمندان متذکّر این مطلب هستند»؛ این آیه نشان می‌دهد که عالم و غیرعالم با هم مساوی نیستند.

وی ادامه داد: از چهار سوره سجده‌دار در دو سوره قلم و نجم به طور مستقیم سخن از علم به میان آمده و در دو سوره دیگر به طور غیرمستقیم به موضوع علم پرداخته است.

 استاد درس خارج جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان پرسشی تحت عنوان چه ارتباطی بین آیه‌های سجده و موضوع پیرامون علم در این سوره‌های مبارکه وجود دارد؟، مطرح کرد تا زمینه برای ادامه موضوع در جلسات آینده باشد که پاسخ به این سؤال مقدمه بحث زیّ طلبگی است.

گروه خبری: 

طلاب دارای زی طلبگی در مسیر جریان حق هستند

استاد حوزه و دانشگاه گفت: یک طلبه در صورتی جزو سربازان امام عصر(عج) و ادامه‌دهنده جریان حق برای رسیدن به آن حضرت خواهد بود که الزامات طلبگی را رعایت کند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: یک طلبه در صورتی جزو سربازان امام عصر(عج) و ادامه‌دهنده جریان حق برای رسیدن به آن حضرت خواهد بود که الزامات طلبگی را رعایت کند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جلسه درس اخلاق اختصاصی مدرسه تمام وقت روزانه و خوابگاهی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز یکشنبه در سالن طبقه اول ساختمان شهید بهشتی(ره) برگزار شد.

در این جلسه، سرکار خانم «مریم معین الاسلام»، استاد حوزه و دانشگاه به سخنرانی پرداخت و در ابتدای سخنان خود، مفهوم «زی طلبگی» را تبیین کرد.

استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: مهم‌ترین دغدغه سربازان امام حسین(علیه‌السلام) این بود که آیا در زمره وفاداران به حضرت هستند یا نه؟؛ دغدغه امروز ما نیز باید همین مسئله باشد که در زمره وفاداران با امام زمان خود قرار بگیریم.

معین الاسلام با بیان این پرسش که چگونه می‌توانیم در زمره سربازان امام زمان(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) باشیم، گفت: یک طلبه در صورتی جزو سربازان امام عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) و ادامه‌دهنده جریان حق برای رسیدن به آن حضرت خواهد بود که الزامات طلبگی را رعایت کند.

وی با بیان اینکه طلاب دارای زی طلبگی در مسیر جریان حق هستند، تصریح کرد: زی طلبگی بدان معنا است که طلبه از نظر ظاهری و  بروز رفتار‌های بیرونی و اجتماعی صرف نظر از رفتارهای فردی فراتر از انسان مؤمن باشد.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ساختار ذهنی و فکری افراد جامعه بر اساس رفتار طلبه است، بیان داشت: رفتار طلبه، رفتار جامعه را شکل می‌دهد و طلبه الگوی نظری تفکرات جامعه است؛ بر همین اساس، طلبه رفتارهای فردی و اجتماعی یک طلبه باید فراتر از انسان مؤمن باشد.

معین الاسلام با بیان اینکه طلبه سخنگوی معارف دین است، به آیات ۳۰ و ۳۱ سوره احزاب اشاره و عنوان کرد: خداوند در این آیات به همسران پیامبر گرامی اسلام(صلی‌الله‌علیه‌وآله) می‌فرماید: «ای همسران پیامبر! هر کدام از شما گناه آشکار مرتکب شود، عذاب او دوچندان خواهد بود و هر کس از شما برای خدا و پیامبرش خضوع کند و عمل صالح انجام دهد، پاداش او را دو چندان خواهیم ساخت».

وی تصریح کرد: طلبه با انتساب به روحانیت در خط مقدم فکری و اعتقادی جامعه قرار گرفته است و بایدها و نبایدهایی وجود دارد که بیش از دیگران ملزم به رعایت آنها است.

استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: رفتار طلبه باید برگرفته از یک سری قواعد و برخوردار از منطقی قابل دفاع باشد تا باعث جذب دیگران شود.

گفتنی است؛ در دومین جلسه درس اخلاق اختصاصی طلاب مدرسه تمام وقت روزانه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، شاخصه‌های زی طلبگی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گروه خبری: 

قیام امام حسین(ع) با خطبه‌های حضرت زینب(س) به جریان ماندگار تبدیل شد

استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) گفت: هدف حضرت زینب(علیهاالسلام) از ایراد خطبه‌ها، تبدیل قیام عاشورا به یک جریان بزرگ ماندگار در طول تاریخ بود.

استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) گفت: هدف حضرت زینب(علیهاالسلام) از ایراد خطبه‌ها، تبدیل قیام عاشورا به یک جریان بزرگ ماندگار در طول تاریخ بود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، درس اخلاق نیمه وقت صبح روز یکشنبه، ۲۳ مهرماه با حضور و سخنرانی سرکار خانم «فریبا علاسوند» در طبقه همکف ساختمان شهید بهشتی(ره) و با استقبال طلاب این مدرسه برگزار شد.

در این جلسه، استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به تشریح «خطبه حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) در کوفه» پرداخت.

وی قبل از ورود به شرح خطبه، در خصوص علت انتخاب متن خطبه حضرت زینب (سلام‌الله‌علیها)، تصریح کرد: طلاب باید فهم فنی از متن را بیاموزند و از ارائه سخنان بدون مستندات، حجیت و اعتبار پرهیز کنند.

علاسوند افزود: به دلایل گوناگون، تنها مقطعی که به دور از خرافات وکم و زیاد کردن‌های تاریخی از زندگی حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) در دست هست، نقل‌ها از واقعه عاشورا است که این روایات نیز به برکت خون سیدالشهدا(علیه‌السلام) برای ما به جای مانده است.

وی تصریح کرد: حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) با استفاده از کلمات به عنوان تنها اسلحه و مهمترین اسلحه، خطبه‌ای ایراد فرمودند که در تاریخ ماندگار شده است.

استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: هدف حضرت زینب(علیهاالسلام) از ایراد خطبه‌ها، تبدیل قیام عاشورا به یک جریان بزرگ ماندگار در طول تاریخ بود که همه انسان‌ها بفهمند و بشناسند.

علاسوند تأکید کرد: درسی که همه بانوان از حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) می‌گیرند، این است که جامعه بانوان از نظر سیاسی باید فهیم شوند.

وی افزود: هدف از حضور بانوان در جامعه فقط مدیریت سیاسی نیست، بلکه عمل و بینش سیاسی زنان به عنوان قشر تأثیرگذار در جامعه باید از نظر کمی و کیفی بالا برود.

استاد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان عنوان کرد: حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) با حفظ نقش همسری، مادری، مادرشهید،خواهر شهید، باکمال حیا، عفت، علم،آگاهی و قدرت بیان فوق‌العاده در اجتماع حاضر شدند و قیام امام حسین(علیه‌السلام) را به جریان ماندگار تبدیل کردند.

گفتنی است، جلسه درس اخلاق با ذکر مصیبت حضرت أباعبدالله الحسین(علیه‌السلام) به پایان رسید.

گروه خبری: 

نخستین درس اخلاق اختصاصی ویژه مراکز و مدارس علمیه جامعه‌الزهرا(س) برگزار شد

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری نخستین جلسات درس اخلاق اختصاصی ویژه طلاب مراکز و مدارس علمیه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سال جاری خبر داد.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری نخستین جلسات درس اخلاق اختصاصی ویژه طلاب مراکز و مدارس علمیه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم «طیبه سادات طباطبایی» روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: جلسات درس اخلاق اختصاصی مراکز و مدارس علمیه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به همت اداره کل تربیتی این مؤسسه برگزار شد.

وی افزود: این جلسات با هدف ارتقای بعد اخلاقی، تربیتی طلاب و با رویکرد زی طلبگی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: جلسات درس اخلاق با توجه به اقتضائات طلاب هر مدرسه به تفکیک در ۵ مدرسه و مرکز تخصصی و به صورت همزمان برگزار شد.

وی با بیان اینکه بانوان طلبه در جلسات اختصاصی درس اخلاق از حضور اساتید حوزه و دانشگاه بهره‌مند می‌شوند، افزود: در جلسات درس اخلاق این هفته، سرکار خانم‌ها «بانو مجتهده گل‌گیری»، «معین الاسلام»، «علاسوند»، «لباف» و  «میرامام» حضور داشتند.

طباطبایی یادآور شد: جلسه درس اخلاق اختصاصی مراکز و مدارس علمیه روزهای یکشنبه ساعت ۱۰ تا ۱۱  با حضور اساتید اخلاق و تربیت به صورت سلسله مباحث اخلاقی برگزار می‌شود.

گروه خبری: 

گزارش تصویری درس اخلاق جامعه‌الزهرا(س) با حضور استاد قرائتی

درس اخلاق جامعه‌الزهرا(س) با سخنرانی استاد قرائتی برگزار شد.

درس اخلاق جامعه‌الزهرا(س) با سخنرانی استاد قرائتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جلسه درس اخلاق ویژه طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه با سخنرانی استاد قرائتی برگزار شد.

گروه خبری: 

صفحه‌ها